Szybkie wyszukiwanie
Hotel Zalewski ****
20.03.2013

Hotele Bristol, Sheraton i Westin zgaszą światło i przyłączą się do największej inicjatywy ekologicznej na świecie


Myślałeś kiedyś o zaangażowaniu się w prestiżowym stowarzyszeniu? Nawiązaniu cennych kontaktów z grupą ludzi, których interesuje ta sama branża i podobne tematy? Zdobyciu dodatkowych umiejętności, które przydadzą się w życiu zawodowym, ale również w prywatnym? Teraz jest na to właściwy moment! MPI Poland Club to wyjątkowe stowarzyszenie, w którym możesz to osiągnąć.
Co jest najważniejsze dla MPI Poland Club? Przede wszystkim edukacja oraz networking. Edukacja, czyli warsztaty i wyjątkowe szkolenia z ciekawymi, pełnymi pasji ludźmi – ostatnio z Mateuszem Kusznierewiczem, Gdańskim Ambasadorem Kongresów Polskich i Ambasadorem Morskim.
Networking. Różnorodność członków MPI, którymi są studenci, właściciele firm eventowych, pracownicy biur convention, gwarantuje interesujące i niepowtarzalne kontakty.
Co jeszcze oferuje MPI? Poczucie dumy z przynależności do prestiżowego stowarzyszenia. Dodaj logotyp MPI Member na swojej wizytówce! Przyjdź na Spring Meeting, poznaj nas i przekonaj się sam!
UWAGA! W trakcie Meetings Week obowiązuje promocja dla nowych członków. Wśród osób, które wypełnią i wyślą deklarację członkowską w tym tygodniu, wylosowane zostaną:
- voucher do Hotelu Radisson Blu Kraków
- aplikacja eventowa GCBeVENT do wykorzystania na Twoim spotkaniu
- Karta Turysty uprawniająca do zniżek w ponad 130 obiektach w Trójmieście
Dla uczestników więcej niż jednego spotkania w ramach Meetings Week Poland 2013 organizatorzy przygotowali system rabatów. Zapraszamy do rejestracji.INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij