Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
26.04.2010

Hotele Qubus cenione na TripAdvisor.com

Codziennie oceniający hotele, restauracje i linie lotniczce użytkownicy serwisu TripAdvisor.com wyróżnili hotele sieci Qubus.

Od 10 lat TripAdvisor.com konsekwentnie umacnia pozycję lidera wśród serwisów turystycznych – mówi Krzysztof Stęplowski z działu marketingu sieci Qubus Hotel. Tworzone przez użytkowników opinie, porady oraz bazy danych sprawiły, że serwis uważany jest obecnie za jeden z najważniejszych i najbardziej wiarygodnych w sieci. – TripAdvisor.com jest też niezwykle popularny – dodaje Krzysztof Stęplowski. - Dziennie korzysta z niego kilka milionów osób.

Najwyżej ocenione przez użytkowników TripAdvisor.com zostały hotele w Katowicach, Wrocławiu i Gdańsku. Jak relacjonuje Krzysztof Stęplowski - Szczególnie cieszy sukces Qubus Hotel Gdańsk, który – choć otwarty niecały rok temu - wyprzedza już ponad 50 ujętych w rankingu gdańskich obiektów.

Szczególnie zapunktowały lokalizacja, obsługa, oraz jakość śniadania, które często są nie tylko najlepszą formą uznania, ale i reklamą. Jak przekonuje nas pracownik Qubus Hotel – Zamiast przekonywać klientów o jakości świadczonych usług, warto po prostu pokazać im opinie w takich serwisach, jak właśnie TripAdvisor.com

źródło: www.qubushotel.com
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij