Hotele Sheraton oferują uczestnikom programu Starwood Preferred Guest kolejny powód, aby odkryć Sheraton Club

Przez ograniczony czas członkowie programu SPG mogą zdobyć 1000 bonusowych punktów Starpoints ® za pobyty w pokojach Sheraton Club

Hotele Sheraton przygotowały specjalną ofertę dla uczestników programu lojalnościowego Starwood Preferred Guest® (SPG). Od teraz do 31 maja br. za pobyty w pokojach Sheraton Club, każdy uczestnik programu SPG może zdobyć 1000 bonusowych punktów Starpoints®. Sheraton Club jest dostępny siedem dni w tygodniu i oferuje najlepszy widok, znakomitą obsługę i benefity takie jak bezpłatne śniadanie, przekąski i napoje dostępne przez cały dzień, wieczorne koktajle i wiele innych.

Marka Sheraton wraz z właścicielami hoteli zainwestowała ponad 120 milionów dolarów
w modernizację 120 Club Lounges w hotelach na całym świecie. Słuchając potrzeb gości udostępniła korzystanie z nich siedem dni w tygodniu.

W czasach, gdy nasi konkurenci ograniczają swoje oferty, Sheraton robi dokładnie
na odwrót. Po dokonaniu ogromnych inwestycji w nasz produkt premium, teraz chcemy przedstawić produkt Sheraton Club uczestnikom SPG, aby sami mogli doświadczyć korzyści, które oferuje
- powiedział Hoyt Harper, szef marki Sheraton na świat.

Sheraton Club jest konsekwentnie oceniany przez członków Starwood Preferred Guest jako jeden z dwóch głównych zalet pobytu w hotelach marki Sheraton. Uczestnicy programy SPG stanowią obecnie ponad połowę klientów hoteli Sheraton na świecie. Członkowie SPG
o statusie Platinum otrzymują automatycznie dostęp do Sheraton Club w ramach oferowanych benefitów, z analiz wynika, że aż 50% członków SPG wymienia zebrane punkty na podwyższenie standardu swojego pobytu do Sheraton Club. Hotele Sheraton posiadają najwięcej Club Lounges ze wszystkich konkurencyjnych marek hotelowych i co więcej oferują dostęp do nich siedem dni w tygodniu. Korzyści wynikające z pobytu w Sheraton Club to najlepsze widoki, bezpłatne śniadanie, wieczorne koktajle, przekąski dostępne przez cały dzień, stacje do pracy, bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu, szeroki wybór prasy i magazynów oraz wiele innych.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Konferencje w kinie - Multikina w największych miastach czekają na organizatorów wydarzeń!
Konferencje w kinie - Multikina w największych miastach czekają na organizatorów wydarzeń!

Odkryj możliwości organizacji wydarzeń biznesowych i kulturalnych w najnowocześniejszych Multikinach w Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Gdańsku. Obiekty zapewniają unikalne doznania audiowizualne oraz doskonałe warunki dla efektywnej komunikacji.

Restauracja na spotkanie biznesowe w centrum Warszawy - polecamy Moxo Restaurant & Club!
Restauracja na spotkanie biznesowe w centrum Warszawy - polecamy Moxo Restaurant & Club!

Odkryj niepowtarzalne doświadczenie kulinarno-muzyczne w sercu Warszawy. MOXO Restaurant & Club to połączenie wyrafinowanej kuchni, energetycznej atmosfery klubowej i spektakularnej przestrzeni eventowej. Zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe lub wieczór pełen smaku i muzyki w MOXO już dziś!

Kino na konferencję w stolicy? Warszawskie Multikina polecają się na wszelkie eventy firmowe!
Kino na konferencję w stolicy? Warszawskie Multikina polecają się na wszelkie eventy firmowe!

Multikina w Warszawie to nie tylko miejsca projekcji filmów, ale także doskonałe przestrzenie na konferencje i spotkania biznesowe. Oferując najnowocześniejsze wyposażenie i bogatą gamę usług dodatkowych, Multikina zapewniają niezapomniane doznania zarówno kulturalne, jak i biznesowe. 

Hotel 4-gwiazdkowy w Gdańsku - Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto z bogatą ofertą sal konferencyjnych!
Hotel 4-gwiazdkowy w Gdańsku - Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto z bogatą ofertą sal konferencyjnych!

Zaplanuj swoje biznesowe wydarzenie w eleganckim Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto. Doskonała lokalizacja, obszerne centrum konferencyjne, wyśmienita kuchnia i liczne udogodnienia sprawią, że Twoje spotkanie będzie niezapomnianym sukcesem.

Archiwum