Hotelowy Roadshow MICE w 10 miastach

Hotelowy Roadshow MICE w 10 miastach

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego (IGHP) wraz z Radą Przemysłu Spotkań i Wydarzeń TUgether organizuje w czerwcu Hotelowy Roadshow MICE. 

Czym jest Hotelowy Roadshow MICE? To cykl obejmujący 10 spotkań zamkniętych w 10 miastach Polski. Celem tego projektu jest stworzenie pakietu MICE zawierającego lokalne atrakcje turystyczne, wypracowanego wspólnie przez lokalnych przedsiębiorców. Taki pakiet MICE ma pobudzić rynek MICE i rynek hotelowy w danym mieście, pokazać potencjał turystyczny danego regionu i zintegrować lokalnych przedsiębiorców. Ma też na celu pokazanie potencjału i korzyści związanych z organizacją tego rodzaju spotkań. 

Partnerem cyklu jest Polska Organizacja Turystyczna. Projekt Hotelowe RoadShow MICE został wpisany do rocznego programu POT w ramach wsparcia branży spotkań w 2022 roku,  tym razem dedykowany przedsiębiorcom hotelarskim, organizatorom konferencji oraz dostawcom usług lokalnych i atrakcji turystycznych.

Udział w spotkaniach wezmą przedsiębiorcy hotelarscy, organizatorzy konferencji i kongresów oraz dostawcy usług lokalnych i atrakcji turystycznych.

- Wierzę, że te 10 spotkań stanie się impulsem do rozwoju przedsiębiorców MICE na lokalnych rynkach. Cieszymy się, że partnerem roadshow została Polska Organizacja Turystyczna, bo to dodatkowo wzmocni przekaz, z jakim ruszamy w Polskę – mówi Marcin Mączyński, sekretarz generalny IGHP.

- Naszym celem jest pobudzenie rynku, budowa oferty oraz integracja lokalnych środowisk w miastach zarówno pierwszego, jak i drugiego czy trzeciego wyboru. Spotkania w 10 miastach w Polsce to również doskonała okazja do przedstawienia działań Poland Convention Bureau, które w tym roku świętuje 20-lecie swojego istnienia oraz nowych założeń Certyfikatu Dobrych Praktyk – powiedział Rafał Szmytke, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

Harmonogram spotkań:

  • Poznań 7.06 
  • Bydgoszcz 8.06 
  • Gdańsk 9.06 
  • Olsztyn 10.06 
  • Kraków 13.06
  • Kielce 15.06 
  • Wrocław 20.06
  • Katowice 21.06
  • Łódź 22.06
  • Warszawa 23.06

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz