Szybkie wyszukiwanie
Hotel Zalewski ****
17.06.2016

Humańska 8 - miejsce, które pomoże odnieść Ci sukces

Humańska 8 - miejsce, które pomoże odnieść Ci sukces
Dużo pracujesz i poszukujesz miejsca, w którym w spokoju zrealizujesz swoje projekty oraz przeprowadzisz profesjonalne spotkanie biznesowe? Humańska 8 to nowoczesna pracownia coworkingowa, która oferuje wynajęcie sal konferencyjnych i mikro biur oraz świadczy usługę wirtualnego adresu.

We wnętrzach odnowionej kamienicy  znajdują się cztery dobrze oświetlone i klimatyzowane sale konferencyjne, które dają możliwość organizacji spotkania nawet do 50 osób. Każde z pomieszczeń wyposażone jest w sprzęt multimedialny wysokiej jakości, a ich unikatowy klimat pozytywnie wpływa na przeprowadzane w nich spotkania.

Humańska 8 to nie tylko konferencyjne zaplecze, ale także eleganckie pomieszczenia biurowe z dostępem do internetu i zapleczem socjalnym. To również idealne miejsce, dla osób pracujących nad ważnymi projektami, nie tylko w zespole, ale też w pojedynkę. Wygodne krzesło z biurkiem i dostępem do sieci zagwarantuje efektywną pracę.

Zlokalizowane w atrakcyjnej części stolicy Warszawskie Centrum Biznesu swoim klientom oferuje nie tylko przestrzeń o łącznej powierzchni 200m2, ale także kilka dodatkowych usług. Wirtualny adres to usługa polegająca na udostępnieniu fizycznego adresu innym jednostkom dla celów rejestracji firmy. Zabieg ten można wykorzystać w celach marketingowych, m. in. umieścić go na wizytówkach, stronie internetowej czy innych materiałach promocyjnych.

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij