Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
19.08.2020

Hybrydowe wydarzenie - sprawdź, na czym będzie polegać nowa formuła Meetings Week Poland

Hybrydowe wydarzenie - sprawdź, na czym będzie polegać nowa formuła Meetings Week Poland

Formuła hybrydowa to z pewnością coś nowego, jeśli chodzi o Meetings Week Poland. Impreza, która miała odbyć się w kwietniu tego roku, została przełożona na 16-17 września. Nowości? Prelekcje jednocześnie w 5 miastach i opcja wzięcia udziału w wydarzeniu za pośrednictwem swojego komputera lub telefonu. Obojętnie, czy wybierzesz opcję online czy offline, warto wziąć udział w tej wyjątkowej 8. edycji wydarzenia. 

Przez epidemię koronawirusa nie odbyło się wiele ważnych, corocznych eventów. W tym również Meetings Week Poland. Udało się jednak przełożyć wydarzenie, z czego bardzo się cieszymy. W połowie września, przez 2 dni uczestnicy będą mogli wziąć udział w ciekawych warsztatach i panelach dyskusyjnych prowadzonych przez polskich oraz światowych ekspertów i praktyków. Zagadnienia podjęte podczas MWP będą odnosić się do nowej rzeczywistości, w której przemysł spotkań odbudowuje swoją pozycję.  Zostaną poruszone wszystkie ważne i aktualne dla rynku spotkań zagadnienia, ale event zorganizowany zostanie w innej formule.

Meetings Week Poland odbędzie się w formacie hybrydowym. Uczestnicy i mówcy będą na żywo w pięciu miastach jednocześnie, a całość będzie dostępna także online.

Dwudniowe wydarzenie zostanie podzielone na kilka sesji, za program których odpowiadają poszczególne organizacje branżowe współtworzące MWP.

Finałowym eventem MWP 2020 będzie Gala Kompasy Vistuli – wydarzenie organizowane przez Szkołę Główną Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Podczas gali uhonorowani zostaną absolwenci SGTIH – laureaci pierwszej edycji konkursu „Kompasy Vistuli”.

My jesteśmy gotowi organizować bezpieczne spotkania i chcemy powrócić na rynek. Chcemy, żeby wrócił prężny i tętniący życiem przemysł spotkań w Polsce, rozwijający się w harmonii z potrzebami naszych klientów – podkreśla Anna Jędrocha, koordynator Meetings Week Poland 2020, wiceprezes zarządu Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce. 

Udział w wydarzeniu – zarówno na żywo, jak i online jest bezpłatny.

Szczegółowy program oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie www.meetingsweek.pl.

Organizatorami MWP są: Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce, MPI Poland Chapter, Stowarzyszenie Branży Eventowej, Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel, SITE Poland, Polska Izba Przemysłu Targowego, Polska Organizacja Turystyczna Poland Convention Bureau, Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie, The Warsaw Voice, MeetingPlanner.pl i Warszawska Organizacja Turystyczna.

Partnerami MWP są obiekty: FHouse Warsaw, Centrum Kongresowe ICE Kraków, Międzynarodowe Centrum Kongresowe & Spodek PTWP Event Center w Katowicach, Grupa MTP Poznań Congress Center, Lubelskie Centrum Konferencyjne oraz Novotel Centrum Warszawa. Na żywo wszystkie te lokalizacje połączy Brill AV Media.

A my jesteśmy Patronem Medialnym MWP. 

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij