Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
11.10.2010

IBB Andersia Hotel zdobywa nagrody i nowych gości

Poznański ****IBB Andersia Hotel nagrodzony jako TOPHOTEL 2010 w kategorii najlepsza obsługa. Świetny serwis i nowinki technologiczne sprawiają, że Hotel wyróżnia się na polskim rynku.

W dniu 30 września 2010, podczas uroczystej gali w Warszawie, IBB Andersia Hotel otrzymał nagrodę TOPHOTEL 2010 w kategorii najlepsza obsługa. Wyróżnienie przyznawane jest przez Netmedia SA dla najlepszych obiektów hotelowych w Polsce, na które głosują użytkownicy portalu hotele.pl. IBB Andersia Hotel, zlokalizowany w stolicy Wielkopolski, pokonał silną konkurencję warszawskich hoteli pięciogwiazdkowych: Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre oraz The Westin Warsaw.” Nagroda, którą otrzymaliśmy również w roku 2009 jest ogromnym wyróżnieniem. Dla naszego Zespołu oznacza to również ,że udało nam się utrzymać bardzo wysoki poziom obsługi - na czym nam najbardziej zależy w codziennej pracy. To ogromny zaszczyt i zobowiązanie wobec naszych Gości” mówi Marcin Woźniak, Dyrektor Hotelu.

IBB Andersia Hotel dba nie tylko o obsługę na najwyższym poziomie, ale również o nowoczesne udogodnienia dla Gości. Nowa kategoria pokoju Business ma zainteresować głównie użytkowników iPhone’a, ale nie tylko. W pokoju Business udostępniono szybki internet bezprzewodowy oraz stację dokującą do iPhone’a i iPod’a, która w każdej sytuacji może służyć dodatkowo jako radio do odbioru najnowszych informacji, jak i zegar z budzikiem. „ Mamy świadomość, że nowości technologiczne są coraz bardziej dostępne i modne” dodaje Woźniak. W pokoju Business na powierzchni ponad 33 metrów kwadratowych znajduje się wygodne łóżko typu King, duże biurko z niezbędnymi przyborami oraz skórzany, ergonomiczny fotel. Każdego poranka dostarczana jest również tradycyjna prasa codzienna, którą Goście mogą się delektować przy filiżance kawy z ekspresu ciśnieniowego znajdującego się w pokoju.

IBB Andersia Hotel to nowoczesny hotel położony w centrum miasta, który oferuje ponad 170 pokoi, zaplecze konferencyjno-bankietowe oraz wellness i zabiegi kosmetyczne w Harmonia SPA. Hotel wyróżnia dbałość o każdy szczegół i najwyższą jakość usług, ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Gości.

***

****IBB Andersia Hotel jest najważniejszym i największym projektem IBB Hotels w Polsce. Do hoteli zarządzanych przez hiszpańską grupę należy również IBB Grand Hotel Lublinianka w Lublinie, ponadto Hiszpanie planują kolejne projekty w Polsce. Pierwszym z nich będzie czterogwiazdkowy Hotel de Luxe w Gdańsku na Długim Targu, którego otwarcie zaplanowano na rok 2011.
Hiszpańska sieć IBB Hotels zarządza obecnie 7 obiektami w Polsce, Niemczech i w Hiszpanii. Najnowszym hotelem prowadzonym przez grupę IBB Hotels jest Grand Hotel Roemerbad w uzdrowiskowej miejscowości Badenweiler, na południu Niemiec. Dalsze inwestycje w tym kraju planowane są na lata 2010/2011.
www.ibbhotels.com

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij