III edycja Targów Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów EVENT 2011

Tegoroczna III edycja Targów Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów EVENT 2011 odbędzie się 5 i 6 października. Jest to jedyne w Polsce tego typu wydarzenie poświęcone wyłącznie branży eventowej. Podczas targów wystawcy zaprezentują kompleksową ofertę usług i rozwiązań potrzebnych do organizacji różnego rodzaju eventów, Targi są też okazją do dyskusji na ważne tematy branżowe i integracji środowiska. W tym roku towarzyszyć im będą Targi WorldHotel 2011 organizowane w hali obok w dniach 5-7 października. Oba wydarzenia będą gościć w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c.

- Targi EVENT to wyjątkowa okazja dla firm z branży, aby zaprezentować potencjalnym klientom swoją aktualną ofertę. W trakcie targów odbywać się będą pokazy atrakcji eventowych, a także planowany jest interesujący program wydarzeń towarzyszących, dyskusji merytorycznych, seminariów i konferencji dla branży. Tegoroczna edycja odbędzie się w środę i czwartek, czyli w terminie bardziej dogodnym zarówno dla zwiedzających i wystawców. Dodatkowo w hali obok zorganizowane zostaną niezależnie targi WorldHotel, co pozwoli zwiedzającym zapoznać się z ofertą obu imprez. Warto podkreślić, że Targi EVENT odwiedzają nie tylko firmy realizujące imprezy na zlecenie, ale również samorządowcy szukający pomysłu na lokalne wydarzenia czy event managerowie z korporacji. Mogą oni w jednym miejscu poznać aktualne trendy, możliwości, jakie stwarza rynek, a także nawiązać kontakty biznesowe z podwykonawcami – mówi Dawid Chłopik, Project Manager w MT Targi, odpowiedzialny za organizację Targów EVENT.

Propozycje wystawców

Oferty wystawców Targów EVENT zebrane zostaną w czterech sekcjach tematycznych: rozrywka, bezpieczeństwo i porządek, techniki eventów oraz obiekty eventowe. Zwiedzający będą mogli zapoznać się m.in. z propozycjami sprzętu technicznego, scenografii, usług cateringowych, agencji tłumaczy, modelek i hostess, agencji fotograficznych i stylistów, a także poznać oferty nośników reklamowych wykorzystywanych w trakcie imprez czy gadżetów reklamowych produkowanych na potrzeby eventów. Na targach będą wystawiać się również miejsca eventowe oraz firmy świadczące usługi w zakresie bezpieczeństwa i ochrony.

Stoiska targowe

Organizatorzy targów EVENT 2011 rozpoczęli już przyjmowanie zamówień na stoiska na najbliższą edycję targów. Więcej informacji na temat targów można znaleźć na stronie www.targievent.pl.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz