Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
6.04.2016

In Between - nowoczesność w naturze

In Between - nowoczesność w naturze

Nowoczesny, miejski styl i wypoczynkowy charakter w jednym? Taki właśnie jest hotel In Between położony między Lublinem i Nałęczowem, w pobliżu Kozłowickiego Parku Krajobrazowego.

Hotel In Between mieści się zaledwie 8 km od centrum Lublina - jednego z najstarszych polskich miast. Wyjątkowy, nowoczesny design i podmiejska lokalizacja w połączeniu z bliskością niemal dziewiczych lasów nadaje mu niepowtarzalnego charakteru.

Na Gości czeka tu 95 komfortowych pokoi, wykwintna restauracja, bar, bogata strefa wellness & SPA, sala klubowa i profesjonalnie wyposażona przestrzeń konferencyjno-bankietowa o powierzchni 900 mkw. Dzięki zastosowaniu systemu mobilnych ścian, przestrzeń można podzielić na sześć mniejszych, wielofunkcyjnych sal. Jednocześnie można tu zorganizować szkolenie, konferencje czy każdy inny event nawet dla 600 osób.

Przestrzeń biznesowa jest klimatyzowana, ma dostęp do światła dziennego dzięki przestronnym oknom umieszczonym na całej wysokości ścian. Do dyspozycji Gości dostępne są najnowsze rozwiązania techniczne i urządzenia multimedialne, ekrany, flipcharty i szerokopasmowy Internet.


INFORMACJA PRASOWA


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij