Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
20.10.2009

InterContinental Warszawa najlepszy w Polsce

Przyznawana po raz szesnasty międzynarodowa nagroda „World Travel Awards” trafiła do InterContinental Warszawa w kategorii „Poland's Leading Hotel”. Nagroda wręczona została 17 października w portugalskim mieście Obidos.
Zwycięski hotel położony jest w samym centrum Warszawy w jednym z najwyższych budynków w stolicy. Obiekt oferuje 326 ekskluzywnych pokoi, 75 luksusowych apartamentów mieszkalnych oraz położony najwyżej w Warszawie basen.

Źródło: e-Hotelarz.pl
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij