Szybkie wyszukiwanie
NEPTUNO Resort & Spa
23.04.2019

Inwestycja w kadry- Arłamów Excellence Club!

Inwestycja w kadry- Arłamów Excellence Club!

Jednym z najważniejszych elementów, który często schodzi na drugi plan w biznesie, jest inwestowanie we własną kadrę pracowniczą. Tego błędu nie popełnia Hotel Arlamów, który dokłada wszelkich starań, aby podnieść standardy obsługi swoich klientów.

Z tego też powodu, wraz z początkiem kwietnia, kadra menadżerska rozpoczęła innowacyjny program doradczo-rozwojowy Arłamów Excellence Club.

Celem zarządu Hotelu Arłamów jest wzmocnienie kompetencji menażerskich na poziomie kierowników średniego i wyższego szczebla. Arłamów Excellence Club jest realizowany przez firmę Blue Tank. To autorska inicjatywa na skalę światową, która zrodziła się dzięki „Festiwalowi Inspiracji”.

Kilkumiesięczny cykl szkoleń Arłamów Excellence Club został opracowany w indywidualny sposób, aby uczestnicy mogli wyciągnąć zarówno wiedzę merytoryczną, jak i praktyczne umiejętności z zakresu Hospitality. Pozwoli to aż 44 menadżerom świadomie prowadzić ścieżkę kariery oraz znacząco podnieść kulturę pracy. Podczas szkolenia uczestnicy wypracują „Księgę Dobrych Praktyk” o roboczej nazwie „Arłamów Way”.

Arłamów Excellence Club stawia na poprawę współpracy i zrozumienia różnych pokoleń pracowników, co jest gwarancją nie tylko rozwoju, ale także osiągnięcia satysfakcji z pracy.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij