IV Zjazd Fundacji Hoteli Historycznych Heritage Hotels Poland w Pałacu Wiechlice

IV Zjazd Fundacji Hoteli Historycznych Heritage Hotels Poland  w Pałacu Wiechlice

W dniach 6-8 listopada w Pałacu Wiechlice, w województwie lubuskim odbędzie się IV Zjazd Fundacji Hoteli Historycznych Heritage Hotels Poland. Wydarzenie ma na celu omówienie dotychczasowych działań Fundacji oraz jej dalszych planów na przyszłość. Pracownicy obiektów hotelowych wezmą również udział w szkoleniach i panelach dyskusyjnych związanych z działalnością obiektów. W tym roku tematem przewodnim spotkania będzie Wellness & SPA.     


Zjazdy Fundacji Hoteli Historycznych Heritage Hotels Poland odbywają się dwa razy do roku - wiosną i jesienią. Na każdym spotkaniu omawiane są tematy związane z działalnością programu. Prowadzone są również szkolenia i panele dyskusyjne poświęcone jednemu, wybranemu zagadnieniu z zakresu branży hotelarskiej.
Wzorem poprzednich zjazdów tegoroczne spotkanie składać się będzie z dwóch niezależnych programów. Pierwszy z nich przeznaczony jest dla Fundatorów, drugi natomiast, w formie szkoleń i paneli dyskusyjnych, dla managerów SPA, marketingowców i pracowników recepcji.


W trakcie IV Zjazdu Fundatorzy wezmą udział w zebraniu, na którym zostanie odczytane sprawozdanie zarządu za rok 2016 oraz omówiony zostanie plan marketingowy na rok 2017. Podczas spotkania poruszone zostaną także takie tematy jak ceny FIT dla Touroperatorów oraz problemy GIODO, związane z ochroną danych osobowych.


Program przeznaczony dla pracowników hoteli przewiduje z kolei szereg paneli dyskusyjnych prowadzonych przez specjalistów m.in. panel z Fundatorami posiadającymi SPA pt. „Czy to się opłaca?” oraz rozmowę z Renatą Piotrowską, technologiem kosmetycznym pracującym na co dzień w firmie kosmetycznej Aromeda, na temat mitów w kosmetologii. Spotkania zostaną wzbogacone o zwiedzanie SPA oraz całego Pałacu Wiechlice. Dodatkowo, Pani Aneta Muller - specjalistka od tworzenia koncepcji obiektów SPA - opowie jak stworzyć rentowny obiekt SPA. Nowością jaka została wprowadzona przez organizatorów IV Zjazdu Fundacji jest możliwość prezentacji innych produktów poza działalnością Fundatorów.

Program Heritage Hotels Poland skupia 25 obiektów wpisanych do rejestru zabytków. Dzięki organizowanym Zjazdom właściciele hotelowych obiektów mają okazję do bliższego poznania i wymiany doświadczeń w przyjaznej atmosferze. Z kolei ich pracownicy mogą pogłębić swoją wiedzę i doskonalić własne umiejętności.  

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz