Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
4.10.2018

Jack's Events & Banquets oferuje konferencje z wykorzystaniem mappingu!

Jack's Events & Banquets oferuje konferencje z wykorzystaniem mappingu!

Mapping jest nowoczesną formą prezentacji. Polega na trójwymiarowym wyświetlaniu obiektów i ich elementów, wykorzystując profesjonalne projektory światła. To dokonały pomysł, aby uczynić szkolenia, warsztaty i konferencje wydarzeniem wyjątkowym.

Mapping jest nie tylko ciekawym widowiskiem, ale także pozwala dużo lepiej zobrazować przedmioty i konstrukcje. Posiada wiele zalet, a wśród głównych możemy znaleźć doskonałą wizualizację i urzeczywistnianie koncepcji, które w normalnych warunkach są ciężkie do wyobrażenia.

Jack's Events & Banquets wprowadza mapping podczas szkoleń i konferencji, co zdecydowanie wyróżnia go na tle konkurencji. To jednak tylko jedna z wielu zalet nadmorskiego obiektu. Sala Bankietowo-Konferencyjna zlokalizowana jest w samym sercu urokliwego Gdańska. Otoczenie zabytkowych kamienic oraz piękny widok na Motławę, sprawia, że jest to jedno z ciekawszych miejsc konferencyjnych na Starym Mieście.


Sala znajduje się na pierwszym pietrze eleganckiej kamienicy. Pod nią jest kameralna restauracja, a w podziemiach klub muzyczny. To niezwykle ciekawy pomysł, który łączy w sobie wiele funkcji. Jack's Events & Banquets zapewnia organizację wydarzeń firmowych, ale także uroczystych kolacji czy bankietów. Można być spokojnym o oprawę cateringową oraz bez problemów wprowadzić elementy rozrywkowe podczas długich spotkań czy kilkugodzinnych zebrań z pracownikami.


Sala Bankietowo-Konferencyjna Jack's Events & Banquets umożliwia obsługę zarówno kameralnych warsztatów, jak i prestiżowych eventów biznesowych. Doświadczona kadra pracownicza towarzyszy organizatorom na każdym etapie planowania wydarzenia, dzięki czemu wszystko przebiega sprawnie i osiąga założone cele. Pomoc ze strony obsługi sprawia, że klienci nie muszą przejmować się ewentualnymi problemami i mogą w pełni skupić się na przebiegu wydarzenia. Obiekt może ustalić indywidualne menu oraz dekoracje kwiatowe, które będą dopełniać charakter wydarzenia.

Gdańsk każdego roku przyciąga wielu turystów i reprezentantów firm, stając się jednym z najpopularniejszych miejsc na wypoczynek bądź postój podczas podróży biznesowej. Jest także ciekawą propozycją podczas organizowania szkoleń, warsztatów, seminariów czy imprez integracyjnych. Podczas poszukiwania miejsca wielofunkcyjnego, które zapewnia rozbudowane zaplecze multimedialne, cateringowe i rozrywkowe, warto zdecydować się na Salę Bankietowo-Konferencyjną Jack's Events & Banquets. Zyskujemy wtedy pewność, że nasze wydarzenie osiągnie wielki sukces! 

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij