Jack's Events & Banquets oferuje konferencje z wykorzystaniem mappingu!

Jack's Events & Banquets oferuje konferencje z wykorzystaniem mappingu!

Mapping jest nowoczesną formą prezentacji. Polega na trójwymiarowym wyświetlaniu obiektów i ich elementów, wykorzystując profesjonalne projektory światła. To dokonały pomysł, aby uczynić szkolenia, warsztaty i konferencje wydarzeniem wyjątkowym.

Mapping jest nie tylko ciekawym widowiskiem, ale także pozwala dużo lepiej zobrazować przedmioty i konstrukcje. Posiada wiele zalet, a wśród głównych możemy znaleźć doskonałą wizualizację i urzeczywistnianie koncepcji, które w normalnych warunkach są ciężkie do wyobrażenia.

Jack's Events & Banquets wprowadza mapping podczas szkoleń i konferencji, co zdecydowanie wyróżnia go na tle konkurencji. To jednak tylko jedna z wielu zalet nadmorskiego obiektu. Sala Bankietowo-Konferencyjna zlokalizowana jest w samym sercu urokliwego Gdańska. Otoczenie zabytkowych kamienic oraz piękny widok na Motławę, sprawia, że jest to jedno z ciekawszych miejsc konferencyjnych na Starym Mieście.


Sala znajduje się na pierwszym pietrze eleganckiej kamienicy. Pod nią jest kameralna restauracja, a w podziemiach klub muzyczny. To niezwykle ciekawy pomysł, który łączy w sobie wiele funkcji. Jack's Events & Banquets zapewnia organizację wydarzeń firmowych, ale także uroczystych kolacji czy bankietów. Można być spokojnym o oprawę cateringową oraz bez problemów wprowadzić elementy rozrywkowe podczas długich spotkań czy kilkugodzinnych zebrań z pracownikami.


Sala Bankietowo-Konferencyjna Jack's Events & Banquets umożliwia obsługę zarówno kameralnych warsztatów, jak i prestiżowych eventów biznesowych. Doświadczona kadra pracownicza towarzyszy organizatorom na każdym etapie planowania wydarzenia, dzięki czemu wszystko przebiega sprawnie i osiąga założone cele. Pomoc ze strony obsługi sprawia, że klienci nie muszą przejmować się ewentualnymi problemami i mogą w pełni skupić się na przebiegu wydarzenia. Obiekt może ustalić indywidualne menu oraz dekoracje kwiatowe, które będą dopełniać charakter wydarzenia.

Gdańsk każdego roku przyciąga wielu turystów i reprezentantów firm, stając się jednym z najpopularniejszych miejsc na wypoczynek bądź postój podczas podróży biznesowej. Jest także ciekawą propozycją podczas organizowania szkoleń, warsztatów, seminariów czy imprez integracyjnych. Podczas poszukiwania miejsca wielofunkcyjnego, które zapewnia rozbudowane zaplecze multimedialne, cateringowe i rozrywkowe, warto zdecydować się na Salę Bankietowo-Konferencyjną Jack's Events & Banquets. Zyskujemy wtedy pewność, że nasze wydarzenie osiągnie wielki sukces! 

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz