Jak nie dać się baterii?

Jak nie dać się baterii?
Mało kto rozstaje się dziś z komórką. Życie w ciągłym biegu sprawia jednak, że łatwo zapomnieć o tak banalnej czynności, jak dostarczenie urządzeniu energii potrzebnej do pracy. A skoro badania mówią, że statystyczny człowiek trzy lata swojego życia spędza na jeździe samochodem, może warto zawczasu zaopatrzyć się w ładowarkę samochodową?

Z danych opublikowanych przez Główny Urząd Statystyczny wynika, że pod koniec czerwca 2010 roku w Polsce aktywnych było ponad 45,5 miliona numerów telefonicznych, a tylko w drugim kwartale br. przybyło blisko 520 tysięcy nowych kart SIM. W odpowiedzi na te prognozy na rynku pojawiło się nowe urządzenie podróżne zaproponowane przez PRINTin, dostawcę marki Skross w Polsce. Skross Midget USB Car Charger to szwajcarskiej produkcji ładowarka, którą podłączyć można do każdego gniazda zapalniczki o napięciu 12V - w samochodzie, wozie kempingowym czy jachcie. Migdet przyda się nie tylko zapominalskim, którym telefon zwykł "padać" w najmniej oczekiwanym momencie. Skorzystają z niego także ci, którzy w wolnym czasie pływają łodzią, wybierają się na szalone wakacje samochodem kempingowym czy po prostu dużą część dnia spędzają za kółkiem - w końcu statystki mówią, że na stanie w korkach może umknąć nam nawet rok życia...

O tym, że inwestycja w ładowarkę samochodową to opłacalny krok świadczą także najnowsze doniesienia z Brukseli. Jak zapowiada Unia Europejska, już od przyszłego roku ładowarki wszystkich znanych producentów telefonów komórkowych dystrybuowane będą w nowym, uniwersalnym standardzie wyposażonym w jeden port ładujący (mikroUSB). Słowo "niekompatybilna" odejdzie zatem w zapomnienie, a jedna ładowarka będzie w zupełności wystarczająca, aby naładować telefon niezależnie od marki i producenta.

Wspominania wcześniej ładowarka Skross Midget USB Car Charger przeznaczona jest dla wszystkich mobilnych urządzeń wyposażonych w kabel USB. Można więc w podróży beztrosko słuchać iPoda, rozmawiać przez telefon, wyznaczać trasę GPSem czy uwieczniać widoki cyfrówką, bez wściekania się na rozładowaną baterię.

Zaletą midgetu są też jego niepokaźne gabaryty – urządzenie jest wielkości kciuka i waży tylko 12 gram. Nie ma zatem przeszkód, żeby nosić go w kieszeni, przy kluczach, w torebce czy po prostu wrzucić do schowka w samochodzie.

- Urządzenia Skross, nie tylko migdet samochodowy, można dodatkowo opatrzyć w indywidualne logo czy znak graficzny, dlatego traktowane są też jako trafiony gadżet firmowy lub prezent dla kontrahentów lub pracowników. Urządzania, jak ładowarki samochodowe, są bardzo często używane lub wręcz nie wyciągane z gniazda zapalniczki, dzięki czemu logo jest cały czas widoczne i utrwala się w pamięci obdarowanego - mówi Andrzej Zirngiebl z PRINTin, dystrybutora Skrossów w Polsce.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 59 zł, urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją.

Wszystkie Skrossy przeznaczone są do dalszej sprzedaży resellerskiej. Listę sklepów oferujących urządzenia znaleźć można na stronie dystrybutora - www.skross.com.pl.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Konferencje w kinie - Multikina w największych miastach czekają na organizatorów wydarzeń!
Konferencje w kinie - Multikina w największych miastach czekają na organizatorów wydarzeń!

Odkryj możliwości organizacji wydarzeń biznesowych i kulturalnych w najnowocześniejszych Multikinach w Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Gdańsku. Obiekty zapewniają unikalne doznania audiowizualne oraz doskonałe warunki dla efektywnej komunikacji.

Restauracja na spotkanie biznesowe w centrum Warszawy - polecamy Moxo Restaurant & Club!
Restauracja na spotkanie biznesowe w centrum Warszawy - polecamy Moxo Restaurant & Club!

Odkryj niepowtarzalne doświadczenie kulinarno-muzyczne w sercu Warszawy. MOXO Restaurant & Club to połączenie wyrafinowanej kuchni, energetycznej atmosfery klubowej i spektakularnej przestrzeni eventowej. Zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe lub wieczór pełen smaku i muzyki w MOXO już dziś!

Kino na konferencję w stolicy? Warszawskie Multikina polecają się na wszelkie eventy firmowe!
Kino na konferencję w stolicy? Warszawskie Multikina polecają się na wszelkie eventy firmowe!

Multikina w Warszawie to nie tylko miejsca projekcji filmów, ale także doskonałe przestrzenie na konferencje i spotkania biznesowe. Oferując najnowocześniejsze wyposażenie i bogatą gamę usług dodatkowych, Multikina zapewniają niezapomniane doznania zarówno kulturalne, jak i biznesowe. 

Hotel 4-gwiazdkowy w Gdańsku - Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto z bogatą ofertą sal konferencyjnych!
Hotel 4-gwiazdkowy w Gdańsku - Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto z bogatą ofertą sal konferencyjnych!

Zaplanuj swoje biznesowe wydarzenie w eleganckim Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto. Doskonała lokalizacja, obszerne centrum konferencyjne, wyśmienita kuchnia i liczne udogodnienia sprawią, że Twoje spotkanie będzie niezapomnianym sukcesem.

Archiwum