Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
11.08.2017

Jesienne Konferencje Pośród Jezior i Lasów

Jesienne Konferencje Pośród Jezior i Lasów

Jesień to czas kiedy życie biznesowe zaczyna budzić się ze snu po kilku miesiącach wakacji. Wszyscy wracają z urlopów, za oknem jest coraz chłodniej, a przyroda przybiera jesienne barwy. To czas na kolejne konferencje, szkolenia i inne spotkania biznesowe. Warto zadbać, by odbyły się one w pięknym otoczeniu i atrakcyjnym regionie, by powrót do pracy był znacznie przyjemniejszy.

Hotel Dworek Wapionka w miejscowości Górzno w kujawsko-pomorskim przygotował dla swoich gości nową, jesienną ofertę biznesową. Sam obiekt położony jest na 7 hektarach terenu pomiędzy dwoma jeziorami, co pozwala aktywnie spędzać czas i relaksować się w otoczeniu malowniczej przyrody. Cały Dworek składa się z czterech budynków, które tworzą łańcuch "klejnotów" architektury.

Na terenie tego wyjątkowego miejsca znajdują się 23 komfortowe pokoje z widokiem na jezioro lub las. Dworek jest oazą spokoju, w której goście wypoczywają bez znaczenia, czy przyjeżdżają tu na wakacje czy w celach biznesowych.

Konferencje lub szkolenia w Dworku Wapionka to czysta przyjemność dzięki przepysznej polskiej kuchni serwowanej w Restauracji Karczma Młyn, profesjonalnej i pomocnej obsłudze, konkurencyjnej ofercie rekreacyjnej i przepięknym widokom. Sale konferencyjne również posiadają widok na jezioro oraz bezpośrednie wyjście na prywatną plażę.

Na życzenie gości Dworek Wapionka zajmuje się kompleksową obsługą cateringową każdego eventu. Dba, by nie zabrakło aromatycznej kawy i ciepłej herbaty oraz pysznych przekąsek i słodkości. Dodatkowo utalentowani i doświadczeni kucharze dbają, by gościom nie burczało w brzuchach i by każdy posiłek był ucztą dla podniebienia.

Jesienią, kiedy na dworze nie jest już tak ciepło, a ciemność zapada coraz wcześniej, dużą popularnością cieszą się biesiady przy grillu lub ognisku. Można się ogrzać w zimne wieczory i delektować smakiem przepysznych potraw. To dobra okazja do integracji i wspólnej zabawy. Kuźnia Grill znajduje się na półwyspie jeziora Wapionka w otoczeniu drzew i wód jeziora.

Na jeziorze Wapionka jest możliwość wędkowania. Dodatkowo Dworek organizuje dla grup zorganizowanych spływy kajakowe, rozmaite warsztaty, scenariusze team buildingowe, imprezy integracyjne, wieczorki tematyczne, gry miejskie i terenowe oraz wycieczki w ciekawe miejsca.

Powrót po wakacjach nie musi być taki zły, jeśli spędzimy go na jesiennej konferencji pośród jezior i lasów. Dworek Wapionka czeka na gości i opracowuje nowe możliwości spędzania wolnego czasu.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij