Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
9.09.2013

Jesienne porządki a grupie Accor

Wraz z końcem wakacji grupa Accor chce ożywić nieco wizerunek hoteli, i nie chodzi tu tylko o kwestie wizualne. Kierownictwo nad Grupą objął nowy prezes, nowy jest również dyrektor w Novotel Szczecin Centrum.

Zmiany na stanowiskach

27 sierpnia Rada Dyrektorów Accor mianowała Sébastiena Bazina nowym prezesem Grupy. Bazin karierę rozpoczął w 1985 roku w sektorze finansowym w USA. Po powrocie do Francji w 1990 roku objął stanowisko dyrektora w banku inwestycyjnym Hottinger Rivaud Finances. Następnie związany był z Immobilière Hôtelière gdzie pełnił funkcję prezesa. Kilka lat później pracował już w Colony Capital gdzie rozwijał oddział europejski. Z rynkiem hotelarskim związany jest niemal od 15 lat. W tym czasie odpowiadał m.in. za wykup sieci luksusowych hoteli Fairmont i Raffles, nabycie udziałów w Lucien Barriere Group oraz liczne inwestycje w sieć Accor. Sébastien Bazin jest równocześnie wiceprzewodniczącym rady nadzorczej FundacjiGustaveRoussy.

Zmiany zaszły również w Novotel Szczecin Centrum. Nowym dyrektorem została Patrycja Bierska. Bierska. Jest absolwentką Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytetu Łódzkiego. Swoją karierę w Grupie Hotelowej Orbis rozpoczęła w 2000 roku dołączając do zespołów pracujących dla marki ibis, gdzie zajmowała stanowisko menadżerskie. W trakcie pełnienia funkcji odpowiedzialna była dodatkowo za proces szkoleń pracowników hoteli ibis i ibis budget.

Nowe Mercure i Novotel
Wrzesień to czas jesiennych porządków w Accor. Novotel Warszawa Centrum prezentuje się w nowym kształcie, dzięki zakończonej właśnie modernizacji. Największy w Polsce obiekt konferencyjny tej marki zyskał nowoczesne lobby recepcyjne i pomieszczenia business roomu Projekt nowych przestrzeni wykonało studio Tremend, zaś za remont odpowiadała firma Bati-Invest. Prace trwały nieco ponad miesiąc a inwestycja kosztowała 450 000 zł.

Mercure Cieszyn powiększył się za to o 13 nowych pokoi o podwyższonym standardzie. Sypialnie typu Superior najchętniej wybierają klienci biznesowi, ale nie brak im też zainteresowania ze strony podróżujących turystycznie. To początek zmian planowanych w obiekcie. Wprowadzenie do oferty pokoi typu Superior stanowi kolejny etap modernizacji hotelu, który ma na celu dostosowanie go do standardów marki Mercure.

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij