Jesienne porządki a grupie Accor

Wraz z końcem wakacji grupa Accor chce ożywić nieco wizerunek hoteli, i nie chodzi tu tylko o kwestie wizualne. Kierownictwo nad Grupą objął nowy prezes, nowy jest również dyrektor w Novotel Szczecin Centrum.

Zmiany na stanowiskach

27 sierpnia Rada Dyrektorów Accor mianowała Sébastiena Bazina nowym prezesem Grupy. Bazin karierę rozpoczął w 1985 roku w sektorze finansowym w USA. Po powrocie do Francji w 1990 roku objął stanowisko dyrektora w banku inwestycyjnym Hottinger Rivaud Finances. Następnie związany był z Immobilière Hôtelière gdzie pełnił funkcję prezesa. Kilka lat później pracował już w Colony Capital gdzie rozwijał oddział europejski. Z rynkiem hotelarskim związany jest niemal od 15 lat. W tym czasie odpowiadał m.in. za wykup sieci luksusowych hoteli Fairmont i Raffles, nabycie udziałów w Lucien Barriere Group oraz liczne inwestycje w sieć Accor. Sébastien Bazin jest równocześnie wiceprzewodniczącym rady nadzorczej FundacjiGustaveRoussy.

Zmiany zaszły również w Novotel Szczecin Centrum. Nowym dyrektorem została Patrycja Bierska. Bierska. Jest absolwentką Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytetu Łódzkiego. Swoją karierę w Grupie Hotelowej Orbis rozpoczęła w 2000 roku dołączając do zespołów pracujących dla marki ibis, gdzie zajmowała stanowisko menadżerskie. W trakcie pełnienia funkcji odpowiedzialna była dodatkowo za proces szkoleń pracowników hoteli ibis i ibis budget.

Nowe Mercure i Novotel
Wrzesień to czas jesiennych porządków w Accor. Novotel Warszawa Centrum prezentuje się w nowym kształcie, dzięki zakończonej właśnie modernizacji. Największy w Polsce obiekt konferencyjny tej marki zyskał nowoczesne lobby recepcyjne i pomieszczenia business roomu Projekt nowych przestrzeni wykonało studio Tremend, zaś za remont odpowiadała firma Bati-Invest. Prace trwały nieco ponad miesiąc a inwestycja kosztowała 450 000 zł.

Mercure Cieszyn powiększył się za to o 13 nowych pokoi o podwyższonym standardzie. Sypialnie typu Superior najchętniej wybierają klienci biznesowi, ale nie brak im też zainteresowania ze strony podróżujących turystycznie. To początek zmian planowanych w obiekcie. Wprowadzenie do oferty pokoi typu Superior stanowi kolejny etap modernizacji hotelu, który ma na celu dostosowanie go do standardów marki Mercure.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!
Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!

Elegancki Cristal Baltic Apart Hotel w Ustce oferuje idealne warunki do organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Przestronne apartamenty, restauracja My Thai, nowoczesne sale konferencyjne z widokiem na morze oraz bogata oferta atrakcji zapewniają niezapomniane wrażenia i komfort nad Bałtykiem.

Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace
Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace

Odkryj Parisel Palace – eleganckie centrum konferencyjno-wypoczynkowe w malowniczych Klimkach pod Łukowem. Idealne miejsce na prestiżowe wydarzenia biznesowe z nowoczesnymi salami, komfortowymi noclegami i wykwintną kuchnią.

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

Przed nami 6. edycja Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie. Dowiedz się więcej o wydarzeniu i koniecznie weź w nim udział. Do zobaczenia!

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz