Szybkie wyszukiwanie
NEPTUNO Resort & Spa
13.09.2018

Jesienny wypoczynek w Hotelu Buczyński!

Jesienny wypoczynek w Hotelu Buczyński!

Czas, w którym lato zmienia się w zimę jest bardzo ważny dla organizacji szkoleń, konferencji orz imprez firmowych. Wrzesień i październik cechują się także największą liczbą planowanych eventów, seminariów oraz prelekcji. Warto więc złapać chwilę oddechu i relaksować się między spotkaniami biznesowymi. Ciekawym rozwiązaniem jest wyjazd w Góry Izerskie. Znajdujący się tam Hotel Buczyński Medical & SPA wprowadza właśnie nową, atrakcyjną ofertę na pobyty jesienne.

Czterogwiazdkowy Hotel Buczyński Medical & SPA położony jest w malowniczej miejscowości Świeradów-Zdrój. Otoczenie bujnymi lasami gwarantuje ciszę i spokój, które pozwalają zarówno wypocząć, jak i skupić się na wykonywaniu obowiązków zawodowych. Rześkie powietrze oraz uzdrowiskowy charakter tego terenu jest doskonałym wyborem dla osób, które pragną choć na chwilę oderwać się od hałasu i pośpiechu, jaki panuje w dużych miastach. Długie konferencje czy trudne negocjacje często powodują stres i zmęczenie, dlatego warto udać się na jesienną regenerację do Hotelu Buczyński.


Hotel Buczyński w Świeradowie-Zdrój umożliwia zakwaterowanie gości szkoleń i konferencji w komfortowych pokojach z niezwykłym widokiem. Z okien i balkonów można podziwiać rozległe górskie szczyty. Krajobrazy zachwycają szczególnie jesienią, gdy wśród drzew maluje się cała paleta barw, od złotych, przez czerwień aż do ciemnego brązu. Wszystkie pokoje zachowują wysoki standard, a wygodne biurka i dostęp do szybkiego internetu umożliwia pracę w spokojnej atmosferze.

Jesień posiada wiele zalet, które sprzyjają planowaniu spotkań biznesowych. Pracownicy są wypoczęci po urlopie. Powracają z nową energią i motywacją przed nowymi wyzwaniami. Dodatkowo wciąż ciepła pogoda zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Można więc bezproblemowo planować różne imprezy integracyjne, wycieczki czy biesiady przy ognisku. Niepowtarzalny klimat tego typu swobodnych spotkań zdecydowanie na długo zapadnie w pamięci na długie lata. Hotel Buczyński Medicl & SPA udostępnia swoim gościom przydatny informator, który pozwala łatwiej zaplanować wędrówki po Świeradowie i okolicach. Wśród propozycji każdy znajdzie coś dla siebie.


W jesiennej ofercie Hotelu Buczyński Medicl & SPA góruje szczęśliwa liczna siedem. Można bowiem skorzystać z 7 noclegów, 7 śniadań oraz 7 obiadokolacji na wyjątkowo preferencyjnych warunkach. Oferta została dostosowana zarówno do potrzeb klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Pełnowartościowe, syte posiłki podawane są w formie bufetu szwedzkiego. Zdrowe i smaczne jedzenie doda sił, aby pokonywać kolejne szczeble w swojej karierze. Wysokiej jakości składniki są gwarancją nie tylko dobrego smaku, ale i dobrego samopoczucia.

Tygodniowy wyjazd w góry jest świetnym pomysłem na integrację grupy współpracowników. W jesiennej ofercie goście mogą nieodpłatnie korzystać ze Strefy Wellnes. Znajduje się tutaj chociażby aż 19 metrowy basen, jacuzzi wewnętrzne i zewnętrzne. Dzięki rozbudowanej Strefie Medical & SPA w Hotelu Buczyński goście mogą poddać się profesjonalnym zabiegom pielęgnacyjnym, leczniczym i rekreacyjnym. Warto dbać o prawidłową kondycję naszego organizmu, ponieważ poprawia to nasz sposób funkcjonowania każdego dnia.


Zabiegi w SPA mogą być także świetnym sposobem na docenienie codziennego trudu, jaki wkładają nasi pracownicy w budowanie marki i rozwijanie firmy. Podczas tygodniowego pobytu mogą w pełni się zrealizować, wyciszyć i pomyśleć wyłącznie o sobie. Gdy mamy wiele problemów na głowie, często niestety o tym zapominamy. A w biznesie liczy się także wygląd, gdyż jest on nasza najlepszą wizytówką, dlatego nie powinno się go zaniedbywać.

W Hotelu Buczyński Medicl & SPA goście mogą poczuć się wyjątkowo, a jesień jest najlepszym czasem na wyjazd. Już po przekroczeniu progu budynku otrzymują powitalnego drinka, a dzięki licznym udogodnieniom, jesienna oferta staje się bardzo konkurencyjna na rynku. Doświadczona i sympatyczna obsługa chętnie zaspokaja wszystkie potrzeby gości, dzięki czemu nawet wymagające szkolenia i warsztaty stają się czystą przyjemnością.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij