Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
24.09.2013

Jubileusz Targów Event

Piąta edycja Targów Event skłania do podsumowania obecnej sytuacji na rynku. Krótsze spotkania, wyższe koszty organizacji przy jednocześnie malejących budżetach, trend na social media i CSR – to według MPI tendencje z jakimi zmierzyć musi się branża.

W ostatnich latach zauważa się całkowitą zmianę oblicza rynku. Kryzys ekonomiczny na świecie zmusił do oszczędności. Paradoksalnie pogłębiające się na Zachodzie problemy mogą być szansą branży eventowej w Polsce. Potwierdza to nie tylko zdanie ekspertów, ale tez rosnąca liczba zapytań i realizacji eventów w kraju.

- Na rynku działa dziś bardzo dużo agencji o wysokim stopniu profesjonalizmu. Rozwojowi branży sprzyja też fakt, że w naszym kraju organizowane są ważne wydarzenia muzyczne, sportowe czy ekonomiczne, nierzadko o zasięgu międzynarodowym. Poza tym marka Polski za granicą jest coraz silniejsza i zdecydowanie bardziej rozpoznawalna niż jeszcze kilka lat temu – mówi Monika Wąs z MPI Poland, krajowego oddziału największego globalnego stowarzyszenia skupiającego profesjonalnych organizatorów spotkań.

Aktualna sytuacja w branży będzie tematem dyskusji ekspertów MICE na nadchodzących V Targach Event. Szykują się trzy dni konferencji, na których też nie zabraknie nowinek technologicznych i atrakcji eventowych. W tym roku organizatorzy przygotowali również cykl spotkań w całości poświęconych oczekiwaniom zagranicznych klientów. Modzie na „zielone” eventy, prawo autorskie czy w końcu obiekty zabytkowe i historyczne.

Tegoroczne targi będą też obfitować w pomysły na świąteczne dekoracje. Wszystko za sprawą organizowanych równolegle Targów Christmas Expo, gdzie zaprezentują się producenci i dostawcy akcesoriów podkreślających charakter bożonarodzeniowych eventów.

Targi Event 2013 odbędą się w dniach 2-4 października br. w nowoczesnym Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. W tym roku równolegle odbywać się będą premierowe Targi Christmas Expo i WorldHotel.

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij