Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
9.05.2017

Jutro czeka nas wyjątkowe wydarzenie - Smolna Open Day!

Jutro czeka nas wyjątkowe wydarzenie - Smolna Open Day!

Chwilę po majówkowym weekendzie czeka na nas kolejne branżowe spotkanie - Smolna Open Day. Wydarzenie jest jedną z wielu imprez związanych z otwarciem kolejnego etapu inwestycji - sceny Patio, która jest unikalnym projektem na eventowej mapie Warszawy. 

10 maja 2017 w godzinach 11:00 - 17:00 zapraszamy na Smolną wszystkich organizatorów eventów zainteresowanych nowościami w branży oraz dostawców, którzy chcieliby zaprezentować swoje usługi. 

Uczestnicząc w Smolna Open Day mają Państwo możliwość zapoznania się z pakietem usług niezbędnych do zorganizowania eventu: osobiście doświadczyć jak Klub funkcjonuje z muzyką, oświetleniem i ludźmi, spróbować oferowanego cateringu, wypić kawę, spojrzeć w kartę drinków i się w nich zasmakować. W końcu, obejrzeć występy najlepszych artystów, posłuchać live actów muzyków, zobaczyć „w akcji” ekipę foto&video.

W trakcie Spotkania Branży Eventowej Smolna Open Day omówimy nowości rynkowe, ostatnie zmiany oraz wynikające z nich wnioski. Zaprezentujemy niekonwencjonalne podejście do cateringu i atrakcji eventowych, które mogą wpłynąć na wzrost efektywności czy poziom satysfakcji uczestników.

W programie m.in.: panele dyskusyjne, wywiady z ekspertami, sesje networkingowe, warsztaty dla managerów, występy muzyków na żywo, akrobatyka powietrzna, pokazy laserowe, strefa grillowa, niebanalny poczęstunek by Batida, pokazy barmańskie i live cooking.

Partnerem merytorycznym wydarzenia jest Stowarzyszenie Branży Eventowej, a patronem medialnym - m.in. portal mojekonferencje.pl!

Program wydarzenia i zapisy na www.smolnaopenday.pl.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij