Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
27.08.2012

Już działa rzeszowski Hilton Garden Inn

Już działa kolejny w Polsce obiekt marki Hilton. Wystartował w sierpniu tego roku w Rzeszowie. To już piąty obiekt sieci Hilton w kraju i drugi marki Garden Inn w Polsce.

Nowootwarty czterogwiazdkowy hotel mieści się w kompleksie Millenium Hall, w którym znajduje się także ponad 200 sklepów i punktów usługowych. Sam hotel dysponuje 101 pokojami z łazienkami, dostępem do Internetu i prywatnym sejfem. Pokoje wyposażone są w wygodne łóżka Serta Garden Sleep System i stylowe krzesła Mirra Chair firmy Herman Miller.

W obiekcie znajduje się również nowoczesne i profesjonalne centrum konferencyjne o łącznej powierzchni 650 metrów kwadratowych. Centrum czynne jest całą dobę. Sale wyposażone są w wysokiej jakości sprzęt audiowizualny.

Czas pobytu w hotelu umili gościom hotelowa restauracja i bar. Zwolenników ruchu na pewno ucieszy profesjonalne centrum fitness.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij