Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
7.08.2012

Już we wrześniu nowy hotel w Białymstoku

Tuż po wakacjach planowane jest otwarcie kolejnego hotelu w Białymstoku. Hotel Esperanto, bo o nim mowa, ma wszystko, co wróży sukces – dogodną lokalizację, bogatą ofertę noclegowo – konferencyjną i ciekawą historię powstania.

Hotel mieści się w samym centrum Białegostoku, przy ul. Legionowej 10. jesto świetna lokalizacja dla gości biznesowych, gdyż w sąsiedztwie hotelu znajdują się urzędy i ważne instytucje. Osoby przyjeżdżające do Białegostoku w celach turystycznych powinna zainteresować niewielka odległość od Pałacu Branickich – miejsca, któego nie można pominąć chcąc zwiedzić Białystok.

Hotel będzie oferował swoim gościom noclegi w 34 komfortowych pokojach typu Standard i Superior oraz dwóch luksusowych apartamentach. W cenę pokoju wliczone będzie śniadanie.

Obiekt chcąc sprostać wymaganiom klientów biznesowych do użytku oddaje także nowoczesne centrum konferencyjne składające się z dwóch sal gotowych do przyjęcia 50 i 100 osób. Sale są klimatyzowane, posiadają pełne wyposazenie multimedialne. Ponadto w obiekcie znajdą się sale bankietowe mogące pomieścić nawet 300 osób.

Nazwa hotelu jest związana z urodzonym w Białymstoku Ludwikiem Zamenhofem, twórcą międzynarodowego języka Esperanto.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij