Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
26.09.2019

Już za kilka dni Hotel Marketing Conference! A na niej premiera najnowszego raportu "Marketing internetowy hoteli i obiektów konferencyjnych 2019/2020".

Już za kilka dni Hotel Marketing Conference! A na niej premiera najnowszego raportu "Marketing internetowy hoteli i obiektów konferencyjnych 2019/2020".

Raport "Marketing internetowy hoteli i obiektów konferencyjnych" już po raz 5. ukaże się na łamach magazynu Biznes Hotel. Został zrealizowany dzięki serwisowi MojeKonferencje.pl i firmie Profitroom oraz zredagowany przez Dagmarę Platę-Alf, właścicielkę agencji marketingowo-doradczej dedykowanej branży HoReCa (Hotel Media Group).

Co roku raport cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony zarówno hotelarzy, jak i organizatorów spotkań biznesowych. Dostarcza on ciekawych informacji na temat charakterystyki obiektów konferencyjnych w Polsce.

Odpowiada na takie pytania, jak m.in.:

  • W jakich województwach znajduje się najwięcej obiektów konferencyjnych?
  • Ile gwiazdek najczęściej posiadają tego typu obiekty?
  • Ile sal konferencyjnych posiadają w swojej ofercie obiekty i jak duże mają one powierzchnie?

Z raportu "Marketing Internetowy hoteli i obiektów konferencyjnych 2018/2019" można dowiedzieć się również o liczbie pracowników działu marketingu, jaką zatrudniają obiekty konferencyjne w Polsce oraz z jakimi portalami branżowymi (konferencyjnymi, weselnymi, rezerwacyjnymi) hotele najchętniej podejmują współpracę.

PREMIERA RAPORTU "Marketing internetowy hoteli i obiektów konferencyjnych 2019/2020" będzie miała miejsce podczas konferencji Hotel Marketing Conference, która odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 3- 4 października. 

MojeKonferencje.pl, jako PATRON MEDIALNY, będą miały tam swoje stanowisko, do którego będzie można podejść, porozmawiać, wymienić się doświadczeniami i... lepiej się poznać!

Reprezentanci serwisu będą rozdawać raport w formie drukowanej, a także chętnie wytłumaczą poszczególne wykresy i zdradzą wiele przydatnych informacji.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do naszego stoiska w Sali Ziemia, MTP Poznań!

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij