J.W. Marriott z najwyższym wyróżnieniem za wkład w rozwój marketingu i reklamy

J.W. Marriott, Jr, prezes i dyrektor naczelny sieci hoteli Marriott International otrzymał nagrodę imienia Alberta E. Koehla za znaczący wkład w rozwój reklamy i marketingu w branży hotelarskiej i turystycznej. Nagroda została przyznana przez międzynarodową organizację The Hospitality Sales & Marketing Association International.

W tym roku już po raz 54. przyznano nagrody dla firm i osób związanych z branżą hotelarską i turystyczną za szczególny wkład w ich rozwój. Pole działania, które było brane pod uwagę to głównie reklama, public relations i digital marketing. W tym roku innowacją było wyłonienie 25 Branżowych Niezwykłych Umysłów Sprzedaży i Marketingu i wyłonienie wśród nich dwóch najlepszych osób: J.W. Marriotta, Jr. za sukcesy na polu marketingu i reklamy oraz Nancy Friedman, założycielkę agencji Nancy J. Friedman Public Relations – za efekty w obszarze PR.

J.W. Marriott, Jr. został uznany za ważną postać w obszarze promocji i rozwoju branży hotelarskiej i turystycznej. The Hospitality Sales & Marketing Association International podkreśliła jego wieloletnie doświadczenie i ogromny wkład w rozwój tych dziedzin. - Pan Marriott jest innowatorem reprezentującym jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Jest ona uosobieniem definicji brand marketingu" – podkreślił Robert A. Gilbert, prezydent i dyrektor generalny HSMAI.

J.W. Marriott, Jr. (ur. 1932) pełni funkcję prezesa (od 1964 r.) i dyrektora naczelnego (od 1972 r.) sieci hoteli Marriott International. Jest jednym z najstarszych aktywnych szefów amerykańskich korporacji. Jest znany ze skutecznego stylu zarządzania i mimo zaawansowanego wieku osobiście angażuje się w większość korporacyjnych procesów. Będąc prezesem i zarazem dyrektorem międzynarodowej firmy wysoko ceni wartość zarówno swoich pracowników, których na świecie jest aż 300 tysięcy, jak i gości hoteli Mariott.

The Hospitality Sales & Marketing Association International to międzynarodowa organizacja specjalistów ds. sprzedaży i marketingu branży hotelarskiej i turystycznej. Od momentu wejścia na rynek, czyli od 1927 roku, przedstawia branżowe trendy związane z marketingiem, brandingiem czy optymalizacją przychodów. Do organizacji należy prawie 7 tysięcy członków w 35 państwach.

Źródło: e-hotelarz.pl

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!
Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!

Elegancki Cristal Baltic Apart Hotel w Ustce oferuje idealne warunki do organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Przestronne apartamenty, restauracja My Thai, nowoczesne sale konferencyjne z widokiem na morze oraz bogata oferta atrakcji zapewniają niezapomniane wrażenia i komfort nad Bałtykiem.

Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace
Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace

Odkryj Parisel Palace – eleganckie centrum konferencyjno-wypoczynkowe w malowniczych Klimkach pod Łukowem. Idealne miejsce na prestiżowe wydarzenia biznesowe z nowoczesnymi salami, komfortowymi noclegami i wykwintną kuchnią.

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

Przed nami 6. edycja Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie. Dowiedz się więcej o wydarzeniu i koniecznie weź w nim udział. Do zobaczenia!

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz