J.W. Marriott z najwyższym wyróżnieniem za wkład w rozwój marketingu i reklamy

J.W. Marriott, Jr, prezes i dyrektor naczelny sieci hoteli Marriott International otrzymał nagrodę imienia Alberta E. Koehla za znaczący wkład w rozwój reklamy i marketingu w branży hotelarskiej i turystycznej. Nagroda została przyznana przez międzynarodową organizację The Hospitality Sales & Marketing Association International.

W tym roku już po raz 54. przyznano nagrody dla firm i osób związanych z branżą hotelarską i turystyczną za szczególny wkład w ich rozwój. Pole działania, które było brane pod uwagę to głównie reklama, public relations i digital marketing. W tym roku innowacją było wyłonienie 25 Branżowych Niezwykłych Umysłów Sprzedaży i Marketingu i wyłonienie wśród nich dwóch najlepszych osób: J.W. Marriotta, Jr. za sukcesy na polu marketingu i reklamy oraz Nancy Friedman, założycielkę agencji Nancy J. Friedman Public Relations – za efekty w obszarze PR.

J.W. Marriott, Jr. został uznany za ważną postać w obszarze promocji i rozwoju branży hotelarskiej i turystycznej. The Hospitality Sales & Marketing Association International podkreśliła jego wieloletnie doświadczenie i ogromny wkład w rozwój tych dziedzin. - Pan Marriott jest innowatorem reprezentującym jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Jest ona uosobieniem definicji brand marketingu" – podkreślił Robert A. Gilbert, prezydent i dyrektor generalny HSMAI.

J.W. Marriott, Jr. (ur. 1932) pełni funkcję prezesa (od 1964 r.) i dyrektora naczelnego (od 1972 r.) sieci hoteli Marriott International. Jest jednym z najstarszych aktywnych szefów amerykańskich korporacji. Jest znany ze skutecznego stylu zarządzania i mimo zaawansowanego wieku osobiście angażuje się w większość korporacyjnych procesów. Będąc prezesem i zarazem dyrektorem międzynarodowej firmy wysoko ceni wartość zarówno swoich pracowników, których na świecie jest aż 300 tysięcy, jak i gości hoteli Mariott.

The Hospitality Sales & Marketing Association International to międzynarodowa organizacja specjalistów ds. sprzedaży i marketingu branży hotelarskiej i turystycznej. Od momentu wejścia na rynek, czyli od 1927 roku, przedstawia branżowe trendy związane z marketingiem, brandingiem czy optymalizacją przychodów. Do organizacji należy prawie 7 tysięcy członków w 35 państwach.

Źródło: e-hotelarz.pl

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Konferencje w kinie - Multikina w największych miastach czekają na organizatorów wydarzeń!
Konferencje w kinie - Multikina w największych miastach czekają na organizatorów wydarzeń!

Odkryj możliwości organizacji wydarzeń biznesowych i kulturalnych w najnowocześniejszych Multikinach w Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Gdańsku. Obiekty zapewniają unikalne doznania audiowizualne oraz doskonałe warunki dla efektywnej komunikacji.

Restauracja na spotkanie biznesowe w centrum Warszawy - polecamy Moxo Restaurant & Club!
Restauracja na spotkanie biznesowe w centrum Warszawy - polecamy Moxo Restaurant & Club!

Odkryj niepowtarzalne doświadczenie kulinarno-muzyczne w sercu Warszawy. MOXO Restaurant & Club to połączenie wyrafinowanej kuchni, energetycznej atmosfery klubowej i spektakularnej przestrzeni eventowej. Zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe lub wieczór pełen smaku i muzyki w MOXO już dziś!

Kino na konferencję w stolicy? Warszawskie Multikina polecają się na wszelkie eventy firmowe!
Kino na konferencję w stolicy? Warszawskie Multikina polecają się na wszelkie eventy firmowe!

Multikina w Warszawie to nie tylko miejsca projekcji filmów, ale także doskonałe przestrzenie na konferencje i spotkania biznesowe. Oferując najnowocześniejsze wyposażenie i bogatą gamę usług dodatkowych, Multikina zapewniają niezapomniane doznania zarówno kulturalne, jak i biznesowe. 

Hotel 4-gwiazdkowy w Gdańsku - Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto z bogatą ofertą sal konferencyjnych!
Hotel 4-gwiazdkowy w Gdańsku - Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto z bogatą ofertą sal konferencyjnych!

Zaplanuj swoje biznesowe wydarzenie w eleganckim Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto. Doskonała lokalizacja, obszerne centrum konferencyjne, wyśmienita kuchnia i liczne udogodnienia sprawią, że Twoje spotkanie będzie niezapomnianym sukcesem.

Archiwum