Kameralne ośrodki szkoleniowe Europrofes

Kameralne ośrodki szkoleniowe Europrofes

Europrofes w posiada centra szkoleniowo-konfernecyjne w Warszawie, Krakowie, we Wrocławiu i w Katowicach. W ofercie firmy znajdują się kameralne sale konferencyjne i komfortowe przestrzenie biurowe.

Każdy obiekt doskonale sprawdza się podczas warsztatów, szkoleń i wszelkich spotkań biznesowych w niedużym gronie. Eleganckie pomieszczenia wyposażone są tak, aby organizatorzy spotkań mogli przeprowadzić spotkanie na najwyższym poziomie.

Europrofes Warszawa to idealne miejsce konferencyjne w stolicy. Obiekt zlokalizowany jest na Dolnym Mokotowie i posiada pięć sal o powierzchni od 36 do 71 m kw. Centrum Europrofes Wrocław położony jest przy Starym Rynku, w samym centrum stolicy Dolnego Śląska. Dzięki fantastycznej lokalizacji, szkolenie może być wzbogacone dodatkowo o zwiedzanie najciekawszych miejsc w mieście. Na Gości czekają tu sale mieszczące od 12 do 46 osób.

Centrum Europrofes Kraków i Centrum Europrofes Katowice to ośrodki położone w sercu Krakowa i Katowic. W obydwu ośrodkach znajdują się po trzy komfortowe sale szkoleniowe o powierzchni nie przekraczającej 57 m kw.

Firma świadczy także usługi cateringowe, transportowe, noclegowe, a także usługę zarządzania logistycznego projektami szkoleniowymi.

INFORMACJA PRASOWANotatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz