Szybkie wyszukiwanie
Hotel Zamek Na Skale ****
9.12.2015

Kameralne ośrodki szkoleniowe Europrofes

Kameralne ośrodki szkoleniowe Europrofes

Europrofes w posiada centra szkoleniowo-konfernecyjne w Warszawie, Krakowie, we Wrocławiu i w Katowicach. W ofercie firmy znajdują się kameralne sale konferencyjne i komfortowe przestrzenie biurowe.

Każdy obiekt doskonale sprawdza się podczas warsztatów, szkoleń i wszelkich spotkań biznesowych w niedużym gronie. Eleganckie pomieszczenia wyposażone są tak, aby organizatorzy spotkań mogli przeprowadzić spotkanie na najwyższym poziomie.

Europrofes Warszawa to idealne miejsce konferencyjne w stolicy. Obiekt zlokalizowany jest na Dolnym Mokotowie i posiada pięć sal o powierzchni od 36 do 71 m kw. Centrum Europrofes Wrocław położony jest przy Starym Rynku, w samym centrum stolicy Dolnego Śląska. Dzięki fantastycznej lokalizacji, szkolenie może być wzbogacone dodatkowo o zwiedzanie najciekawszych miejsc w mieście. Na Gości czekają tu sale mieszczące od 12 do 46 osób.

Centrum Europrofes Kraków i Centrum Europrofes Katowice to ośrodki położone w sercu Krakowa i Katowic. W obydwu ośrodkach znajdują się po trzy komfortowe sale szkoleniowe o powierzchni nie przekraczającej 57 m kw.

Firma świadczy także usługi cateringowe, transportowe, noclegowe, a także usługę zarządzania logistycznego projektami szkoleniowymi.

INFORMACJA PRASOWAPOWRÓT
Centrum Szkoleniowe Europrofes - Kraków
Centrum Szkoleniowe Europrofes - Kraków

Kraków
małopolskie

Zobacz
Centrum Szkoleniowe Europrofes - Katowice
Centrum Szkoleniowe Europrofes - Katowice

Katowice
śląskie

Zobacz
Centrum Szkoleniowe Europrofes - Wrocław
Centrum Szkoleniowe Europrofes - Wrocław

Wrocław
dolnośląskie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: news@mojekonferencje.pl
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij