Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
22.04.2021

Kiedy nastąpi otwarcie hoteli dla klientów indywidualnych?

Kiedy nastąpi otwarcie hoteli dla klientów indywidualnych?

Serwis MojeKonferencje.pl za pośrednictwem mediów społecznościowych, takich jak Facebook i LinkedIn, przeprowadził badanie na temat otwarcia hoteli dla gości indywidualnych. Badanie przeprowadzono wśród hotelarzy i użytkowników wspomnianych wcześniej mediów społecznościowych.

Manager serwisu MojeKonferencje.pl, Grzegorz Asman, poprosił na swoim prywatnym profilu LinkedIn oraz na grupie facebookowej Polish Hoteliers (która zrzesza prawie 11 tysięcy osób), o zaznaczenie jednej odpowiedzi na pytanie: "Kiedy nastąpi otwarcie hoteli dla klientów indywidualnych?". W badaniu wzięło udział łącznie 330 osób.

Jesteście ciekawi, jak wyglądają wyniki? Już śpieszymy z odpowiedzią!

  • 125 osób uważa, że hotele ruszą 4 maja, czyli zaraz po majówce. 
  • 113 osób uważa, że nastąpi to 11 dni później, czyli 15 maja.
  • Z kolei 73 osób uważa, że nie ma szans na otwarcie hoteli dla klientów indywidualnych jeszcze w maju, ale powinno to nastąpić z początkiem czerwca. 


Dodajmy, że w badaniu można było brać udział już od 6 dni, czyli 5 dni przed wczorajszą konferencją prasową ministra zdrowia, na której w kwestii hoteli nie dowiedzieliśmy się nic... a tym samym wcześniejsze obietnice otwarcia hoteli po majówce wydają się trochę mniej realne do spełnienia - a przynajmniej nie na terenie całej Polski, a w konkretnych województwach. Przypomnijmy, że od najbliższego poniedziałku (26 kwietnia) rozpocznie się tzw. regionalizacja obostrzeń i w 11 województwach nastąpi powolne luzowanie restrykcji. W 5 województwach wszystko jednak pozostanie bez zmian.

A jakie jest Wasze zdanie na temat otwarcia hoteli dla gości indywidualnych? Można liczyć na maj czy raczej trzeba się pogodzić z faktem, że jeszcze przynajmniej miesiąc dłużej przyjdzie nam czekać na tę informację?

Podzielcie się z nami swoimi typami w naszych mediach społecznościowych.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij