Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
13.10.2010

Klient decyduje, ile zapłaci za nocleg

Firma ApartmentsApart rusza z nowatorskim pomysłem, aby klient zapłacił za pobyt w hotelu tyle, ile uważa za słuszne. To od niego będzie zależało, na jaką kwotę wyceni usługi hotelu. "Oferujemy wysoką jakość usług. Jestem przekonany, że klienci wezmą to pod uwagę" - mówi Emil Majkowski, Prezes Zarządu ApartmentsApart Sp. z o.o.

Cały projekt opiera się na zaufaniu co do uczciwości klienta. Główną ideą jest wysłuchanie opinii każdego gościa, gdyż ApartmentsApart w pierwszej kolejności stawia na zadowolenie swoich gości.

Ten ryzykowny pomysł firma wprowadza na razie jako promocję w Krakowie, ale jeśli przyniesie oczekiwane rezultaty, stanie się standardem również w innych miastach.

Rezerwacja jest niezwykle prosta - wystarczy wybrać apartament, wypełnić formularz rezerwacyjny i zaakceptować warunki promocji. W dniu meldowania gość opłaca tylko koszty sprzątania, a później pozostaje już tylko przedstawienie kosztów pobytu Kierownikowi Biura.

ApartmentsApart to, jak na razie pierwszy obiekt, który postanowił zastosować tę metodę w branży hotelarskiej.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij