Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
2.11.2015

Klimatyczne konferencje w Zamku Dubiecko

Klimatyczne konferencje w Zamku Dubiecko

Zamek Dubiecko to niezwykle klimatyczne miejsce. W zamkowych murach wiąż można poczuć atmosferę dawnych balów i uroczystych uczt. Obecnie w tych samych salach organizowane są imprezy okolicznościowe i konferencje. Pomimo wciąż obecnego ducha dawnych czasów wraz z upływem lat zmieniła się technologia i możliwości obiektu.

Największa sala konferencyjno-bankietowa o powierzchni 400 mkw znajduje się w Oranżerii parkowej. To właśnie tutaj organizowane są największe przedsięwzięcia. Oranżeria z foyer może pomieścić nawet 300 osób. Jednym z największych walorów sali jest dobra widoczność z każdego punktu pomieszczenia. Dodatkowe atuty to znajdujący się obok parkowy grill, panoramiczny staw oraz widok na pradolinę Sanu ze średniowiecznym grodziskiem w tle.

Pozostałe sale znajdują się w części zamkowej. Wszystkie sale wyposażone zostały w najbardziej nowoczesny sprzęt multimedialny, flipchart, ekran, profesjonalną mównicę z nagłośnieniem, oświetlenie LUTRON oraz kabiny do tłumaczeń symultanicznych. We wszystkich salach można korzystać z bezprzewodowego Internetu.

Goście Zamku Dubiecko mają do dyspozycji jedno i dwuosobowe, kameralne pokoje oraz przestronne i luksusowe apartamenty. Wszystkie są bogato wyposażone i zaprojektowane tak, aby każdy czuł się tu wyjątkowo.

Na osoby odwiedzające zamek czekają liczne atrakcje, a wśród nich wycieczki do pobliskich miejscowości, warsztaty kulinarne oraz zajęcia sportowe. Do dyspozycji Gości oddana jest serwująca najlepsze dania restauracja, a także pierwsze i najbardziej ekskluzywne SPA i salon kosmetyczny w okolicy. 

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij