Kolejna edycja Targów TT Warsaw zakończona sukcesem!

Kolejna edycja Targów TT Warsaw zakończona sukcesem!

Za nami Targi TT Warsaw, które odbyły się już po raz 26. w Pałacu Kultury i Nauki. W imprezie wzięło udział prawie 500 wystawców z 53 krajów, którzy godnie reprezentowali swoje kraje. To największe wydarzenie tego typu w Polsce jeśli chodzi o liczbę wystawców i różnorodność oferty.

W imprezie wzięło udział wiele ważnych postaci, m.in. prezes Europejskiej Organizacji Związków Biur Podróży Unii Europejskiej (ECTAA) i zarazem prezes Polskiej Izby Turystyki Paweł Niewiadomski oraz Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka. Nie kryli oni swojego zadowolenia i publicznie wypowiadali się pozytywnie o odbywającym się w Pałacu Kultury i Nauki wydarzeniu: „Te targi to prawdziwa potęga. Dziękuję za stworzenie tak imponującej imprezy i trzymam kciuki za dalszy jej rozwój” -  powiedział Witold Bańka.Włochy z nagrodą za najbardziej profesjonalne stoisko

Włochy jako kraj partnerki Targów TT Warsaw wystawiły się z największym stoiskiem. Goście przybywający do ich stoiska mogli skosztować włoskich specjałów, napić się aromatycznej kawy i porozmawiać z prawdziwymi znakomitościami.Różnorodność wystawców, różnorodność oferty

To odwiedzenia swojego kraju zachęcali również reprezentanci coraz bardziej popularnej Gruzji, Albani czy Maroko. Najbardziej popularne kierunki wśród Europejczyków również wystawiły swoje stoiska. Grecja, Bułgaria, Chorwacja kusiły atrakcyjną ofertą i dodatkowymi atrakcjami. Podczas Targów nie zabrakło licznych warsztatów, m.in. kursu nauki tańców greckich i gruzińskich. Swoich reprezentantów wystawiły również kraje azjatyckie, takie jak Tajlandia i Sri Lanka. Osoby odwiedzające Targi TT Warsaw mogli również zapoznać się z zabytkami i atrakcjami, które czekają na osoby, które zdecydują się odwiedzić Mołdawię, Słowację, Rumunię, Dominikanę, a nawet Madagaskar.Polska i jej niezwykła gościnność doceniona

Stoisko Polski wcale nie wypadło gorzej. Polska Organizacja Turystyczna zachęcała do zbliżenia się do jej stoiska licznymi konkursami. Lokalna Organizacja Turystyczna z siedzibą w Toruniu uczyła, jak wypiekać toruńskie pierniczki, a Lubelskie kusiło regionalnymi specjałami.Stoisko Małopolski przyćmiło jednak wszystkie inne krajowe stoiska. Reprezentanci rozdawali czerwone korale, które później nosiła połowa targowych stoisk. Nie zabrakło również regionalnych win i licznych smakołyków. Stoisko Małopolski zdobyło 3. miejsce w konkursie Homo Turisticus za najbardziej profesjonalne stoisko. Pierwsze zdobyła Italia, a drugie Izrael.
Spotkania z podróżnikami

Prezentacje podróżników cieszyły się dużym powodzeniem i były oblegane przez osoby biorące udział w Targach TT Warsaw. O swoich podróżniczych przygodach opowiadał m.in. Janek Mela i pomysłodawcy bloga Tasteaway Natalia Sitarska i Łukasz Smoliński.

Przyszłoroczna edycja zyska nowego partnera. Biuro Podróży Itaka zdecydowało się zostać partnerem kolejnych targów. Jest to na tyle nietypowe, bowiem partnerem zawsze był kraj, nie touroperator. Dlaczego więc tak? Itaka obchodzi w przyszłym roku 30-ste urodziny i w ten sposób chce świętować swój jubileusz. 27. edycja Międzynarodowych Targów TT Warsaw odbędzie się w dniach 21-23 listopada 2019 na terenie Pałacu Kultury i Nauki. Zarezerwujcie sobie już tę datę w kalendarzu!

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

Przed nami 6. edycja Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie. Dowiedz się więcej o wydarzeniu i koniecznie weź w nim udział. Do zobaczenia!

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!
Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!

Odkryj Platinum Mountain Hotel & SPA w Szklarskiej Porębie - luksusowy kompleks z nowoczesnym centrum konferencyjnym, strefą wellness oraz trzema restauracjami a' la carte. Idealne miejsce na konferencje, szkolenia i relaksujące wyjazdy biznesowe w otoczeniu Karkonoszy i Gór Izerskich.

Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi

Manor House SPA to miejsce, gdzie każdy detal jest starannie przemyślany, aby zapewnić gościom niezapomniane doświadczenia. Dzięki szerokiej ofercie rekreacyjno-zdrowotnej, nowoczesnemu zapleczu konferencyjnemu oraz luksusowym warunkom noclegowym, jest to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy eventów firmowych.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz