Kolejna edycja Targów TT Warsaw zakończona sukcesem!

Kolejna edycja Targów TT Warsaw zakończona sukcesem!

Za nami Targi TT Warsaw, które odbyły się już po raz 26. w Pałacu Kultury i Nauki. W imprezie wzięło udział prawie 500 wystawców z 53 krajów, którzy godnie reprezentowali swoje kraje. To największe wydarzenie tego typu w Polsce jeśli chodzi o liczbę wystawców i różnorodność oferty.

W imprezie wzięło udział wiele ważnych postaci, m.in. prezes Europejskiej Organizacji Związków Biur Podróży Unii Europejskiej (ECTAA) i zarazem prezes Polskiej Izby Turystyki Paweł Niewiadomski oraz Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka. Nie kryli oni swojego zadowolenia i publicznie wypowiadali się pozytywnie o odbywającym się w Pałacu Kultury i Nauki wydarzeniu: „Te targi to prawdziwa potęga. Dziękuję za stworzenie tak imponującej imprezy i trzymam kciuki za dalszy jej rozwój” -  powiedział Witold Bańka.Włochy z nagrodą za najbardziej profesjonalne stoisko

Włochy jako kraj partnerki Targów TT Warsaw wystawiły się z największym stoiskiem. Goście przybywający do ich stoiska mogli skosztować włoskich specjałów, napić się aromatycznej kawy i porozmawiać z prawdziwymi znakomitościami.Różnorodność wystawców, różnorodność oferty

To odwiedzenia swojego kraju zachęcali również reprezentanci coraz bardziej popularnej Gruzji, Albani czy Maroko. Najbardziej popularne kierunki wśród Europejczyków również wystawiły swoje stoiska. Grecja, Bułgaria, Chorwacja kusiły atrakcyjną ofertą i dodatkowymi atrakcjami. Podczas Targów nie zabrakło licznych warsztatów, m.in. kursu nauki tańców greckich i gruzińskich. Swoich reprezentantów wystawiły również kraje azjatyckie, takie jak Tajlandia i Sri Lanka. Osoby odwiedzające Targi TT Warsaw mogli również zapoznać się z zabytkami i atrakcjami, które czekają na osoby, które zdecydują się odwiedzić Mołdawię, Słowację, Rumunię, Dominikanę, a nawet Madagaskar.Polska i jej niezwykła gościnność doceniona

Stoisko Polski wcale nie wypadło gorzej. Polska Organizacja Turystyczna zachęcała do zbliżenia się do jej stoiska licznymi konkursami. Lokalna Organizacja Turystyczna z siedzibą w Toruniu uczyła, jak wypiekać toruńskie pierniczki, a Lubelskie kusiło regionalnymi specjałami.Stoisko Małopolski przyćmiło jednak wszystkie inne krajowe stoiska. Reprezentanci rozdawali czerwone korale, które później nosiła połowa targowych stoisk. Nie zabrakło również regionalnych win i licznych smakołyków. Stoisko Małopolski zdobyło 3. miejsce w konkursie Homo Turisticus za najbardziej profesjonalne stoisko. Pierwsze zdobyła Italia, a drugie Izrael.
Spotkania z podróżnikami

Prezentacje podróżników cieszyły się dużym powodzeniem i były oblegane przez osoby biorące udział w Targach TT Warsaw. O swoich podróżniczych przygodach opowiadał m.in. Janek Mela i pomysłodawcy bloga Tasteaway Natalia Sitarska i Łukasz Smoliński.

Przyszłoroczna edycja zyska nowego partnera. Biuro Podróży Itaka zdecydowało się zostać partnerem kolejnych targów. Jest to na tyle nietypowe, bowiem partnerem zawsze był kraj, nie touroperator. Dlaczego więc tak? Itaka obchodzi w przyszłym roku 30-ste urodziny i w ten sposób chce świętować swój jubileusz. 27. edycja Międzynarodowych Targów TT Warsaw odbędzie się w dniach 21-23 listopada 2019 na terenie Pałacu Kultury i Nauki. Zarezerwujcie sobie już tę datę w kalendarzu!

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Stadion w Poznaniu nie tylko na mecze, ale i na spotkania biznesowe - poznaj możliwości Enea Stadion!
Stadion w Poznaniu nie tylko na mecze, ale i na spotkania biznesowe - poznaj możliwości Enea Stadion!

Odkryj doskonałość organizacji wydarzeń biznesowych na Enea Stadion w Poznaniu - prestiżowe sale, wszechstronna infrastruktura, unikalne doświadczenia. Dowiedz się więcej!

Hotel 4-gwiazdkowy pod Warszawą - Holiday Inn Resort Warszawa-Józefów, oferujący nowoczesne sale konferencyjne
Hotel 4-gwiazdkowy pod Warszawą - Holiday Inn Resort Warszawa-Józefów, oferujący nowoczesne sale konferencyjne

Holiday Inn Resort Warszawa Józefów: Doskonałe miejsce na biznes i relaks. Zapewnia on luksusowe pokoje, centrum konferencyjne, bogatą ofertę rekreacyjną i kulinarne doznania. Odkryj unikalną harmonię biznesu i przyrody już dziś!

Hotel 5-gwiazdkowy w Karpaczu - Green Mountain Hotel z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Karpaczu - Green Mountain Hotel z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie w Green Mountain Hotel w malowniczym Karpaczu. Luksus, tradycja i nowoczesność w jednym, zapewniające niezapomniane doświadczenia dla Twojej konferencji czy szkolenia.

Grano Hotels: Twój Partner Biznesowy na każdą okazję
Grano Hotels: Twój Partner Biznesowy na każdą okazję

Odkryj Grano Hotels - doskonałe miejsce na spotkania biznesowe w eleganckim otoczeniu. Ta sieć oferuje luksusowe pokoje, nowoczesne sale konferencyjne oraz relaksujące strefy SPA. Wybierz renomowaną sieć hoteli i zadbaj o sukces swojego wydarzenia biznesowego.

Hotel 3-gwiazdkowy pod Warszawą - Hotel Trylogia, oferujący sale konferencyjne i szkoleniowe
Hotel 3-gwiazdkowy pod Warszawą - Hotel Trylogia, oferujący sale konferencyjne i szkoleniowe

Hotel Trylogia czeka na Twój przyjazd! Odkryj to wyjątkowe miejsce pod Warszawą, gdzie historia łączy się z nowoczesnością, a natura otacza gości swoim urokiem i spokojem. Tutaj marzenia stają się rzeczywistością, a każdy moment jest pełen magii.

Archiwum