Kolejna edycja Wystawy Mazurskie Agro Show Ostróda razem z Deli Catering

Kolejna edycja Wystawy Mazurskie Agro Show Ostróda razem z Deli Catering

To już 3. edycja Wystawy Mazurskie Agro Show Ostróda. Odbyła się w drugi weekend lutego i zakończyła się sukcesem. Deli Catering tak jak w poprzednich edycjach zadbała o kompleksową obsługę gastronomiczną eventu.

To już koniec tegorocznej edycji wydarzenia dedykowanego rolnikom z województwa warmińsko-mazurskiego i województw ościennych. Na imprezie pojawili się również reprezentanci regionalnych dystrybutorów reprezentujących czołowe marki maszyn i urządzeń rolniczych - zarówno krajowe i zagraniczne.

Lider w branży cateringowej na eventach Deli Catering przygotował coś specjalnego z tej okazji, m.in. 12 kulinarnych stref sprzedażowych oraz potrawy na Galę Otwarcia samego Agro Show. Potrawy z kulinarnych stref nawiązywały do charakteru imprezy i wywodziły się z tradycyjnej kuchni polskiej, choć wśród nich nie zabrakło i nowoczesnych smaków.

Na samą Galę Otwarcia menu zostało skomponowane w oparciu o ekologiczne produkty, które pochodzą od certyfikowanych dostawców. Nawiązywało ono do szlacheckich tradycji kuchni polskiej ze średniowiecznymi akcentami europejskimi. Dodatkową atrakcją były także stacje live cooking, na których kucharze przyrządzali dania kuchni warmińsko-mazurskiej w oparciu o lokalne techniki kulinarne.

Impreza miała miejsce w EXPO Mazury w Ostródzie, czyli jednym z najnowocześniejszych obiektów targowo-konferencyjnych w Polsce.

INFORMACJA PRASOWA


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz