Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
24.11.2020

Kolejna marka międzynarodowa wchodzi do Polski - Aiden by Best Western

Kolejna marka międzynarodowa wchodzi do Polski - Aiden by Best Western

Polski Holding Hotelowy wprowadza kolejną, nieznaną do tej pory w Polsce, markę. Aiden by Best Western wyróżnia niepowtarzalność. Każdy hotel pod tą marką jest inny, ponieważ jej wyróżnikiem jest to, że wnętrza hotelu odzwierciedlają miejsce, w którym on się znajduje. Inspiracją do projektowania wnętrz jest lokalny design oraz gościnność i otwartość odwiedzanego miasta. 

Pod nową marką na polskim rynku funkcjonować będzie Hotel Reymont w Łodzi, który znajduje się w samym centrum miasta, w bliskiej odległości od Manufaktury.  Hotel zostanie oceniony pod kątem dostosowania do wymagań marek i przejdzie modernizację. Pod nową marką będzie oferował 71 pokoi hotelowych. Unikatowa aranżacja wnętrz hotelu w Łodzi sprawi, że obiekt będzie rozpoznawalnym punktem na mapie miasta. 

Warto dodać, że łódzki Aiden by Best Western będzie dopiero CZWARTYM hotelem tej marki na świecie, co jest dla Polski naprawdę dużym wyróżnieniem. 

W ramach umowy franczyzowej, którą Grupa Kapitałowa Polskiego Holdingu Hotelowego zawarła z siecią Best Western Hotels & Resorts, pod nową marką będą funkcjonować też dwa inne hotele. Kopernik w Olsztynie i Hetman w Rzeszowie po remoncie będą działać pod szyldem Best Western Plus. Umowa została zawarta online przez panującą na całym świecie pandemię koronawirusa. 

To wspaniałe, że możemy powiększyć nasze portfolio hoteli o trzy dodatkowe obiekty w Polsce. Jestem szczególnie dumny z kontraktu na  nasz pierwszy Aiden w tym regionie, który wprowadzi na polski rynek naprawdę wyjątkową ofertę hoteli butikowych. Przewidywane otwarcie tych trzech nieruchomości niesie nadzieję dla branży hotelarskiej, która przez cały rok borykała się z ogromnymi trudnościami. Dlatego też wraz z naszym wieloletnim partnerem PHH optymistycznie spoglądamy w przyszłość – powiedział David Kong, prezes i dyrektor generalny Best Western Hotels & Resorts.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij