Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
6.05.2019

Kolejny Open Day w Copernicus Toruń Hotel

Kolejny Open Day w Copernicus Toruń Hotel

17 kwietnia w Copernicus Toruń Hotel odbył się Open Day dla agencji eventowych i przedstawicieli firm. Event ten odbywa się już od 3 lat i z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem i przychylnymi opiniami. W tegorocznej edycji wzięło udział 110 osób, które uczestniczyły w rozmaitych atrakcjach zorganizowanych przez Copernicus Toruń Hotel i CKK Jordanki.

Uczestnicy spotkania zostali oficjalnie przywitani podczas przerwy kawowej, którą przygotował Szef Kuchni. Nie zabrało pysznej kawy oraz wytrawnych i słodkich rozmaitości. Następnie odbyło się zwiedzanie hotelu, które miało na celu pokazanie uczestnikom spotkania możliwości eventowych, jakie daje im ten obiekt. Goście mogli sobie od razu zwizualizować, jak wyglądałaby organizacja w tym miejscu np. grilla, koncertu czy uroczystego bankietu.

Spotkaniu towarzyszyła piękna słoneczna pogoda, która jeszcze bardziej umilała gościom czas i podkreśliła piękny zielony teren należący do Copernicus Toruń Hotel.

Po zwiedzaniu hotelu przyszedł czas na zwiedzanie klimatycznego Torunia. Przewodniczka przebrana w strój historyczny mieszczki odkrywała przed uczestnikami eventu zakamarki miasta Kopernika i pierników.  Goście mieli okazję zobaczyć m.in. Toruński Browar Staromiejski Jan Olbracht, gdzie napili się pysznego piwa oraz wziąć udział w warsztatach przygotowanych przez Toruńskich Partaczy.  

Z kolei CKK Jordanki przygotowało dla gości jeszcze więcej atrakcji, takich jak m.in. grę Human Joystic, koncert czy wyśmienitą kolację z tortem przygotowanym w technologii mappingu. Na koniec  w Klubie Stars odbyła się impreza integracyjna, podczas której uczestnicy mogli podziwiać pokaz tańca zespołu 'The Ones' Roberta Kochanka.Następnego dnia goście po zjedzeniu pożywnego śniadania, wzięli udział we wręczeniu nagród dla zwycięzców konkursu na najlepsze zdjęcie oraz oddali się regeneracji i odpoczynkowi. Mogli oni korzystać ze SPA i  infrastruktury rekreacyjnej. Odbywały się też indywidualne spotkania z poszczególnymi przedstawicielami działu sprzedaży.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij