Kolejny rok, kolejne sukcesy w Centrum Konferencyjnym NIMBUS w Warszawie!

Kolejny rok, kolejne sukcesy  w Centrum Konferencyjnym NIMBUS w Warszawie!

Końcówka listopada i grudzień to dobry czas, by podsumować rok. Wiele firm analizuje swoje sukcesy i porażki oraz zamyka budżet. Każdy rok jest ważny, a dla nowych firm i obiektów - szczególnie ważny!

Centrum Konferencyjne NIMBUS w Warszawie działa już na rynku od prawie dwóch lat. W styczniu obchodzić będzie swoją drugą rocznicę. To był dobry czas, ponieważ obiekt cieszył się dużą popularnością wśród przedsiębiorców nie tylko z Warszawy, ale całego województwa. Organizowane były tu firmowe szkolenia, krajowe konferencje czy międzynarodowe kongresy. Bogaty wybór sal konferencyjnych daje możliwość dopasowania powierzchni konferencyjnej do potrzeb organizatorów spotkań biznesowych. Dużym atutem jest możliwość łączenia i dzielenia sal przy pomocy systemu mobilnych ścian, a także dowolność aranżacji przestrzeni.

Sale konferencyjne i szkoleniowe w warszawskim Centrum Konferencyjnym NIMBUS wyposażone są w najwyższej klasy sprzęt multimedialny, nagłośnieniowy i oświetleniowy. Jakość zadowoli nawet najbardziej wymagających Gości. Sale oprócz bogatego i nowoczesnego wyposażenia mogą pochwalić się sporą przestronnością i funkcjonalnością, ponieważ nie ma w nich żadnych zbędnych słupów, kolumn i innych elementów, które ograniczają widoczność.Za dodatkową opłatą Goście mogą zamówić wideokonferencję swojego wydarzenia, transmisję online, a także skorzystać z pomocy fotografa, kamerzysty, scenografa czy atrakcyjnie wyglądających i bardzo profesjonalnych hostess.

Należy pamiętać, że dobre szkolenie czy konferencja nie udadzą się bez odpowiednio dopasowanego cateringu. CK NIMBUS oferuje obsługę na najwyższym poziomie. Foyer można zaaranżować jako przestrzeń gastronomiczną, gdzie zjeść można lunch i skorzystać z serwisu kawowego.Na uwagę zasługuje bardzo ciekawy projekt dla firmy Żywiec Zdrój S.A., który był realizowany we wnętrzach Centrum Konferencyjnego NIMBUS w ubiegłym roku. Obiekt gościł w swoich progach ekipę filmową, która zrealizowała atrakcyjny spot reklamowy.Jak widać, pierwsze lata działalności dla CK NIMBUS okazały się bardzo owocne, ale również pracowite. Portal MojeKonferencje.pl życzy następnych tak dobrych (a może i nawet lepszych!) lat oraz wielu sukcesów.

A wszystkim organizatorom spotkań biznesowych z Warszawy i całej Polski rekomendujemy NIMBUS jako doskonałe miejsce na szkolenie czy konferencje.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz