Kompendium wiedzy o branży MICE - AKADEMIA SKKP ONLINE

Kompendium wiedzy o branży MICE - AKADEMIA SKKP ONLINE

Prawdziwa gratka dla osób, które zajmują się branżą MICE i chcą jeszcze lepiej zgłębić jej tajniki. AKADEMIA SKKP ONLINE zapowiada specjalny CYKL SZKOLEŃ, który startuje już od kwietnia. To już kolejny projekt i kolejna odsłona zapowiadana przez AKADEMIĘ SKKP ONLINE. Cykl ma nosić nazwę „Zarządzanie w branży MICE”.

W ramach cyklu będzie dostępnych 10 kursów, z czego każdy składać się ma z 2 części: teoretycznej (w formie 1,5-godzinnego nagrania) i praktycznej (godzinnego warsztatu). Każdy kurs zakończony jest testem kompetencyjnym oraz wydaniem certyfikatu ukończenia szkolenia. Cały cykl „Zarządzanie w branży MICE” podzielony został w ten sposób, by tematy szkoleń wraz z raportami i opracowaniami udostępnianymi na platformie online stanowiły kompendium wiedzy o branży MICE.

Dla kogo przeznaczone są szkolenia?

Przede wszystkim dla osób, które chcą nabyć nowe kompetencje event managera. Mogą to być zarówno studenci, absolwenci, jak i bezrobotni, którzy są w trakcie szukania pracy. Cykl spotkań przeznaczony jest również dla młodych kadr i  pracowników z szeroko pojętej gałęzi turystycznej. 

Co ważne, tematyka szkoleń została dostosowana do nowych realiów związanych z COVID-19. Każde spotkanie jest prowadzone przez członków SKKP, czyli doświadczonych ekspertów-praktyków, którzy posiadają minimum 10-letnie doświadczenie w branży MICE. Szkolenia mogą być realizowane zarówno pojedyncze, jak i w pakiecie - wszystko zależy od indywidualnych potrzeb.

Jakich tematów możemy się spodziewać?

  1. Charakterystyka rynku spotkań w Polsce i na świecie po pandemii
  2. Wydarzenia wirtualne i hybrydowe 
  3. Nowe technologie i cyfryzacja w sektorze MICE
  4. Bezpieczeństwo organizacji wydarzeń post COVID 19
  5. Światowe trendy w organizacji wydarzeń 
  6. Networking biznesowy w nowej normalności 
  7. Komunikacja marketingowa, PR i media społecznościowe 
  8. Profesjonalna organizacja wydarzeń post COVID-19
  9. Etapy i nowe kryteria pozyskiwania wydarzeń sektora MICE
  10. Charakterystyka zawodu „event managera” i nowe perspektywy. Rynek pracy w branży MICE.

Pierwsze ze szkoleń będą dostępne już od kwietnia - na platformie edukacyjnej Akademia SKKP online. Co zrobić, żeby wziąć udział w szkoleniach? Konieczne jest otrzymanie specjalnego kodu aktywacji. 

Kierownik projektu Anna Górska jest przekonana, że wiedza zapisana w formie wirtualnej, do której każdy ma dostęp na wyciągnięcie ręki, pozwoli każdemu w swobodny sposób z niej korzystać. Organizatorzy zdają sobie sprawę, że edukacja w formie e-learningowej jest w obecnych czasach bardzo popularna i... pożądana.

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz