Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
6.11.2019

Konferencja Bookassist już 19 listopada!

Konferencja Bookassist już 19 listopada!

To już ostatnie chwile na rejestrację uczestników na międzynarodową konferencją Bookassist, która odbędzie się 19 listopada w Krakowie. Na eventncie nie może zabraknąć specjalistów z branży HoReCa, dyrektorów hoteli, managerów, pracowników marketingu i działów sprzedaży. Jest to jedyne tego typu wydarzenie organizowane w Polsce, a jego inicjatorem jest The Direct Booking Expert.

Konferencja stanowi doskonałą okazję do poszerzenia kontaktów o specjalistów nie tylko z Polski, ale także z Londynu, Rzymu, Wiednia czy Dubaju. Podczas Bookassist wystąpią bowiem profesjonaliści z branży hotelarskiej, między innymi: Des O’Mahony z CEO & Founder Bookassist, Gianluca Laterza z TripAdvisor, Satyan Joshi pracujący dla Google oraz Kris Glabinski z Lybra.tech. 

Direct Booking Kongress to platforma otwartej dyskusji oraz wymiany informacji, która pozwala na prowadzenie swobodnych rozmów, dzielenie się doświadczeniami, a także nawiązywanie nowych znajomości podczas networkingów. Uczestnicy konferencji będą mogli zdobyć wiedzę z branży HoReCa dotyczącą między innymi:

  • zwiększenia konwersji z własnej strony WWW,
  • Metasearch jako sposobu na OTA,
  • trendów i narzędzi, które wspomagają konwersję,
  • sposobów pozyskiwania rezerwacji bezpośrednich za pomocną nowoczesnych technologii.


Tekst alternatywnyZarejestruj się na: www.directbookingkongres.pl

Facebook: www.facebook.com/BookassistPolska/

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/bookassist-polska/

Bądź na bieżąco: https://tiny.pl/t41bg


INFORMACJA PRASOWA 

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij