Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
24.08.2012

Konferencja: Diagnostyka obrazowa MedCon

"Diagnostyka obrazowa MedCon – nowoczesne rozwiązania i trendy” to tytuł konferencji poświęconej zagadnieniom zwiazanym z diagnostyką obrazową.


Konferencja odbedzie się 10 września 2012 roku w hotelu Courtyard by Marriot w Warszawie. W czasie spotkania zostaną przedstawione najnowsze rozwiązania w kwestii diagnostyki obrazowej. Wśród prelegentów będą przedstawiciele firm z branży oraz niezależni eksperci. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Poruszane będą tematy związane z nowoczesnymi rozwiązaniami sprzętowymi, systemami archiwizacji, przesyłu oraz dystrybucji danych, projektowaniem pracowni specjalistycznych oraz rozwiązaniami IT.

By wziać udział w konferencji należy zarejestrować się na stronie: http://medcom.pl/diagnostykaobrazowa/warszawa/rejestracja Obowiazuje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji: http://medcom.pl/diagnostykaobrazowa/warszawa
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij