Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
30.08.2017

Konferencja EVENT MIX pod patronatem Jurka Owsiaka

Konferencja EVENT MIX pod patronatem Jurka Owsiaka

EVENT MIX jest konferencją na temat działania i skuteczności event marketingu. Odbędzie się 13 września w Warszawie w EXPO XXI, jako jeden z elementów na targach FestiwalMarketingu.pl

Wydarzenie łączy ludzi zainteresowanych sektorem EVENT & MICE poprzez prelekcje i strefy wystawiennicze. Zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z ofertami największych dostawców branży event marketingu, którzy reprezentować będą Strefę EVENT MIX.


Jeżeli jesteś dyrektorem działów marketingu i PR&HR, event managerem, managerem działów zakupów, pracujesz w agencji eventowej albo reprezentujesz dom mediowy – konferencja EVENT MIX jest właśnie dla ciebie.


Jednym z gości będzie Jurek Owsiak, postać znana w całej Polsce jako założyciel i  prezes zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, główny pomysłodawca i realizator corocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale też twórca Przystanku Woodstock oraz dziennikarz radiowy i telewizyjny. Na swoich wystąpieniach opowiada jak stawiać sobie cele i je realizować, tworząc przy tym ogólnokrajowe przedsięwzięcia. Jest osobą, która motywuje do działania, otwiera umysł na nowe rozwiązania i pokazuje, że każdy jest w stanie osiągnąć to, czego pragnie.

Liczba biletów na wydarzenie jest ograniczona.


Rejestracja TUTAJ.

Konferencja odbędzie się w ramach targów FestiwalMarketingu.pl.

Więcej informacji na stronie www.eventmix.com.pl lub u Andrzeja Kuczery [email protected]

Sponsorem platynowym konferencji jest: Hotel Windsor
Partnerzy Strategiczni: 
EXPO XXI Warszawa, Fiesta Catering, Patron Branżowy: SBE, Patroni medialni: OOH event!, OOH magazine, MICE Poland,Meeting Planner,StrefaMICE, KREATORZY.eu, MojeKonferencje.pl, SaleBiznesowe.pl, MiejscaKonferencyjne.pl, THINK MICE.


INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij