Szybkie wyszukiwanie
Hotel Zalewski ****
14.12.2015

Konferencja "Główne cele a długoterminowe zlecenie usług w przedsiębiorstwie" za nami

Konferencja "Główne cele a długoterminowe zlecenie usług w przedsiębiorstwie" za nami

8 grudnia w budynku Millennium Plaza w centrum Warszawy po raz pierwszy odbyła się konferencja „Główne cele a długoterminowe zlecenie usług w przedsiębiorstwie”. Organizatorzy mieli przyjemność gościć przedstawicieli prestiżowych firm oraz wielu cenionych ekspertów.

Mimo mglistej i nieprzyjemniej pogody spotkanie przebiegło w przyjaznej atmosferze. Konferencję rozpoczął Pan Mariusz Topór, Program Manager z firmy Ericpol, który mówił o wyzwaniach usług outsourcingowych w modelu time & material. Następnie Pan Sławomir Osiecki, Senior Management Systems Architect w IBM, zaprezentował wykład na temat monitorowania usług w modelu Service Level Agreement, który cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczestników konferencji.

Po przerwie kawowej wystąpił kolejny prelegent, dr inż. Bolesław Szomański z Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej, który podczas godzinnego wykładu zaprezentował najlepsze praktyki dla zarządzania. Następnie Pan Kamil Pszczółkowski, Członek Zarządu z firmy StillSec, poruszył temat zarządzania bezpieczeństwem danych osobowych. Swoim przemówieniem wzbudził wśród uczestników gorąca dyskusję.

Po kolejnej przerwie wystąpiła Pani dr inż. Elżbieta Andrukiewicz - przedstawiciel Polskiego Towarzystwa Informatycznego, która zaprezentowała „Normy międzynarodowe opisujące procesy outsourcingu w obszarze IT”. Konferencję zakończyła Pani Małgorzata Podgórska - Dyrektor Zarządzający Kancelarią Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz.
Na koniec zostały rozlosowane nagrody w postaci książek , które ufundowało Wydawnictwo Naukowe PWN. Kolejne nagrody dla uczestników konferencji oraz upominki świąteczne przygotowali Brązowy Partner firma Ericpol i Arrow ESC.

Organizatorzy dziękują za przybycie wszystkim Gościom i zapraszają do udziału w kolejnych wydarzeniach organizowanych przez firmę SuccessPoint.

Kontakt:
Ines Messaoud Nacer
Asystentka ds. promocji
Tel. + 48 720 911 825
e-mail: [email protected]

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij