Konferencja i bankiet w Hotel Astone Conference & Spa ****

Konferencja i bankiet w Hotel Astone Conference & Spa ****

Zarówno konferencje, jak i różnego rodzaju imprezy firmowe mają swoje indywidualne cele i zamierzenia. Spotkania tematyczne mogą poruszać aktualne problemy, z jakimi boryka się przedsiębiorstwo. Uczestnicy zebrań i narad planują plan rozwoju, budżet oraz innowacje na kolejne lata. Powoływane są zespoły marketingowe czy reklamowe, które podczas szkoleń podnoszą swoje kwalifikacje. 

Firmy i przedsiębiorstwa z różnych branż organizują również bankiety, przyjęcia oraz imprezy firmowe, które mogą odbywać się samodzielnie bądź po zakończeniu cyklu wykładów. Zazwyczaj bankiet jest formą celebracji konkretnego wydarzenia. Może to być otwarcie nowego działu lub zakończenie prac wprowadzających nowe rozwiązania w funkcjonowaniu firmy. Jubileusze odbywają się również z okazji świąt i specjalnych okazji, takich jak obchody urodzin obiektu.

Niezależnie jednak czy planujemy imprezę doszkalającą, integrującą czy świętującą konkretne osiągnięcia, należy to zrobić w odpowiedni sposób. Wybrane miejsce musi być eleganckie i starannie wykończone. We wnętrzach Hotelu Astone Conference & Spa można poczuć wyjątkową atmosferę, która łączy przytulność z nowoczesnością.


W pięknie oświetlonej sali restauracyjnej oraz funkcjonalnych salach konferencyjnych można zaplanować wydarzenie o podniosłym charakterze, które dostosuje się do każdego typu spotkania. Nowoczesne wyposażenie, wygodne pokoje oraz smaczna kuchnia staną się dopełnieniem zarówno konferencji, jak i bankietu, które na długie lata zapadną w pamięci gości.

Bankiety oraz konferencje często trwają do późnych godzin wieczornych, a często odbywają się przez kilka dni. Ogromne znaczenie w ich powodzeniu ma dobre samopoczucie gości, dlatego Hotel Astone Conference & Spa oferuje komfortowe warunki noclegowe oraz liczne atrakcje sportowo-rekreacyjne. Na gości czeka sauna fińska, turecka oraz jacuzzi. 


Oprawę uroczystości zapewnia Restauracja Astone, która specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i międzynarodowej. Lokal może przygotować specjalne menu dostosowane do charakteru i tematu spotkania, a także zapewnić przerwę kawową i lunchową w czasie konferencji. Podawane posiłki przegotowywane są ze świeżych, regionalnych składników, które ulegają zmianie wraz z porami roku. Ogromnym atutem sali restauracyjnej są duże okna, za którymi można podziwiać malowniczy widok na park leśny.

W Hotelu Astrone Conference & Spa w Lubinie znajdują się 3 wielofunkcyjne sale konferencyjne. Można je wykorzystać pojedynczo, bądź połączyć ze sobą za pomocą systemu ścian modułowych. Uzyskuje się w ten sposób przestrzeń eventową mogącą pomieścić nawet 125 osób.


Sala A oraz Sala B świetnie nadają podczas szkoleń i warsztatów dla grup do 30 uczestników. Natomiast Sala C może pomieścić większą liczbę gości, podczas organizacji konferencji dla 60 osób. Łącznie Centrum Konferencyjne posiada 161 m2 powierzchni, która została nagłośniona i oświetlona. Na uczestników konferencji czeka nowoczesny sprzęt audiowizualny, a tym rzutniki, ekrany, mikrofony oraz flipcharty. Goście odnajdą więc tutaj wszystko, co jest konieczne do przeprowadzenie konferencji na wysokim poziomie technicznym i merytorycznym. 

Tak ważne wydarzenia, jak konferencje i bankiety, powinny być przygotowywane z odpowiednią starannością i wyczuciem. Dbać należy o wygodę, bezpieczeństwo, jak i dobrą zabawę gości. Wykorzystywany sprzęt musi być wysokiej jakości, a serwowany catering dopasowany do różnorodnych gustów. Spełnić wszystkie te wymagania może Hotel Astrone Conference & Spa w Lubinie, który zapewnia kompleksową obsługę wszelkiego typu spotkań firmowych. 

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz