Szybkie wyszukiwanie
NEPTUNO Resort & Spa
2.04.2019

Konferencja i bankiet w Hotel Astone Conference & Spa ****

Konferencja i bankiet w Hotel Astone Conference & Spa ****

Zarówno konferencje, jak i różnego rodzaju imprezy firmowe mają swoje indywidualne cele i zamierzenia. Spotkania tematyczne mogą poruszać aktualne problemy, z jakimi boryka się przedsiębiorstwo. Uczestnicy zebrań i narad planują plan rozwoju, budżet oraz innowacje na kolejne lata. Powoływane są zespoły marketingowe czy reklamowe, które podczas szkoleń podnoszą swoje kwalifikacje. 

Firmy i przedsiębiorstwa z różnych branż organizują również bankiety, przyjęcia oraz imprezy firmowe, które mogą odbywać się samodzielnie bądź po zakończeniu cyklu wykładów. Zazwyczaj bankiet jest formą celebracji konkretnego wydarzenia. Może to być otwarcie nowego działu lub zakończenie prac wprowadzających nowe rozwiązania w funkcjonowaniu firmy. Jubileusze odbywają się również z okazji świąt i specjalnych okazji, takich jak obchody urodzin obiektu.

Niezależnie jednak czy planujemy imprezę doszkalającą, integrującą czy świętującą konkretne osiągnięcia, należy to zrobić w odpowiedni sposób. Wybrane miejsce musi być eleganckie i starannie wykończone. We wnętrzach Hotelu Astone Conference & Spa można poczuć wyjątkową atmosferę, która łączy przytulność z nowoczesnością.


W pięknie oświetlonej sali restauracyjnej oraz funkcjonalnych salach konferencyjnych można zaplanować wydarzenie o podniosłym charakterze, które dostosuje się do każdego typu spotkania. Nowoczesne wyposażenie, wygodne pokoje oraz smaczna kuchnia staną się dopełnieniem zarówno konferencji, jak i bankietu, które na długie lata zapadną w pamięci gości.

Bankiety oraz konferencje często trwają do późnych godzin wieczornych, a często odbywają się przez kilka dni. Ogromne znaczenie w ich powodzeniu ma dobre samopoczucie gości, dlatego Hotel Astone Conference & Spa oferuje komfortowe warunki noclegowe oraz liczne atrakcje sportowo-rekreacyjne. Na gości czeka sauna fińska, turecka oraz jacuzzi. 


Oprawę uroczystości zapewnia Restauracja Astone, która specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i międzynarodowej. Lokal może przygotować specjalne menu dostosowane do charakteru i tematu spotkania, a także zapewnić przerwę kawową i lunchową w czasie konferencji. Podawane posiłki przegotowywane są ze świeżych, regionalnych składników, które ulegają zmianie wraz z porami roku. Ogromnym atutem sali restauracyjnej są duże okna, za którymi można podziwiać malowniczy widok na park leśny.

W Hotelu Astrone Conference & Spa w Lubinie znajdują się 3 wielofunkcyjne sale konferencyjne. Można je wykorzystać pojedynczo, bądź połączyć ze sobą za pomocą systemu ścian modułowych. Uzyskuje się w ten sposób przestrzeń eventową mogącą pomieścić nawet 125 osób.


Sala A oraz Sala B świetnie nadają podczas szkoleń i warsztatów dla grup do 30 uczestników. Natomiast Sala C może pomieścić większą liczbę gości, podczas organizacji konferencji dla 60 osób. Łącznie Centrum Konferencyjne posiada 161 m2 powierzchni, która została nagłośniona i oświetlona. Na uczestników konferencji czeka nowoczesny sprzęt audiowizualny, a tym rzutniki, ekrany, mikrofony oraz flipcharty. Goście odnajdą więc tutaj wszystko, co jest konieczne do przeprowadzenie konferencji na wysokim poziomie technicznym i merytorycznym. 

Tak ważne wydarzenia, jak konferencje i bankiety, powinny być przygotowywane z odpowiednią starannością i wyczuciem. Dbać należy o wygodę, bezpieczeństwo, jak i dobrą zabawę gości. Wykorzystywany sprzęt musi być wysokiej jakości, a serwowany catering dopasowany do różnorodnych gustów. Spełnić wszystkie te wymagania może Hotel Astrone Conference & Spa w Lubinie, który zapewnia kompleksową obsługę wszelkiego typu spotkań firmowych. 

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij