Konferencja lub bankiet w Hotelu Metro View

Konferencja lub bankiet w Hotelu Metro View

Wyjazdy firmowe mogą jednocześnie zapewniać komfortowy wypoczynek, nie tracąc na jakości organizacji spotkań biznesowych. Doskonałe warunki do pracy, spokojna okolica oraz wygodne pokoje przy jednoczesnym zachowaniu preferencyjnych warunków cenowych- brzmi jak coś niemożliwego? Nic bardziej mylnego! Takie miejsca rzeczywiście istnieją i najlepszym przykładem na to jest 3-gwiazdkowy Hotel Metro View!  

Organizacja spotkań biznesowych wcale nie należy do najłatwiejszych zadań. Można je jednak sobie znacznie ułatwić, jeśli wybierzemy miejsce godne zaufania, którego wykwalifikowany personel pomoże nam w zrealizowaniu doskonałego przedsięwzięcia. 

Prawdziwą perłą Ziemi Kłodzkiej pod tym względem jest Hotel Metro View. To 3-gwiazdkowy, kameralny hotel zlokalizowany w Boguszynie, niedaleko Kłodzka, który w swojej ofercie obejmuje kompleksową organizację wydarzeń firmowych, takich jak: szkolenia, warsztaty, konferencje,  pokazy, zebrania, narady, wigilie pracownicze czy bankiety.

Sale konferencyjne Hotelu Metro View

W Hotelu Metro View znajdują się 2 sale konferencyjne. Większa z nich, czyli Sala Zielona, umożliwia obsługę nawet 120 uczestników spotkania. Doskonale sprawdza się podczas dużych przedsięwzięć, zapewniając gościom klimatyzowane miejsce pracy oraz doskonałe warunki do prowadzenia wystąpień.

Pomieszczenie posiada jasne ściany z dużymi oknami, które zapewniają dostęp do naturalnego światła. Wysokiej jakości sprzęt do obsługi dźwięku i obrazu pozwala wyświetlać filmy, prezentacje oraz materiały szkoleniowe. W razie konieczności salę można zaciemnić za pomocą przesuwanych zasłon.


Gdy planujemy mniejsze spotkanie i zależy nam na prywatności, możemy wykorzystać Salę Kominkową. Jej klimatyczne wnętrze doskonale sprawdza się w przypadku zebrań, negocjacji lub warsztatów dla 30-40 osób. Na terenie Hotelu Metro View funkcjonuje dostęp do bezpłatnego internetu, dzięki czemu podczas całego pobytu goście biznesowi pozostają online.

Na klientów zmotoryzowanych czeka duży i monitorowany parking z możliwością wjazdu dla autobusów i autokarów.


Idealne miejsce na kilkudniowy pobyt

Wydarzenia biznesowe, takie jak konferencje czy bankiety, trwają często kilka dni. Konieczne jest wtedy zapewnienie gościom miejsc noclegowych. Najlepszym rozwiązaniem jest wybór tej samej lokalizacji, w której odbywa się spotkanie. Dzięki temu nie tracimy cennego czasu na transport między obiektami, a przecież wiadomo, że w biznesie „czas to pieniądz”.

Hotel Metro View gwarantuje nocleg dla nawet 120 uczestników imprez i wydarzeń firmowych. Oddaje do dyspozycji przytulnie urządzone pokoje 1- oraz 2-osobowe. Na najbardziej wymagających czeka również przestronny apartament. Wszystkie pokoje zapewniają doskonałe warunki do odpoczynku przed, po, jak i w trakcie szkoleń, bankietów i i konferencji.

W niektórych pomieszczeniach zamontowano system klimatyzacji, aby zapewnić dobre samopoczucie gościom również w okresy letnie. Atutem są również balkony z malowniczym widokiem na okoliczną przyrodę. W każdym pokoju jest dostęp do internetu i telewizji. Na wyposażeniu znajdują się również lodówka, sejf, antyalergiczna pościel oraz nowocześnie zaopatrzona łazienka.

Możliwość poznania uroków Ziemi Kłodzkiej

Ziemia Kłodzka daje ogromne możliwości rekreacyjno-sportowe. Malownicze tereny zielone pozwalają organizować różnego typu imprezy plenerowe. Organizatorzy spotkań w Hotelu Metro View mogą skorzystać z klimatycznej chaty grillowej lub namiotu eventowego. Wspólna, swobodna biesiada przy smacznej kuchni i dobrej muzyce to doskonały sposób na integrację grupy. Nie brakuje również możliwości spędzania czasu w sposób aktywny.


Obsługa może zaplanować spływy pontonowe, gry paintballowe czy zwiedzanie największych atrakcji okolicy. Podczas wydarzeń firmowych szczególnie ważne jest planowanie atrakcji dodatkowych, które umilają czas gościom. W obiekcie znajdują się dwa tory bowling'owe, drink bar, stół do bilarda i piłkarzyków.

Bankiety, wigilie firmowe oraz jubileusze w Hotelu Metro View otrzymują wyjątkową oprawę gastronomiczną oraz obsługę kelnerską. W eleganckiej restauracji można zjeść szybki lunch biznesowy lub zaplanować uroczystą kolację z kontrahentami. Specjalnością kucharzy są dania europejskie oraz specjały regionalne. Wszystkie posiłki przygotowywane są z najlepszej jakości, świeższych składników. Lokal chętnie wprowadza również produkty sezonowe, aby podkreślić atmosferę każdej z pór roku.


Hotel Metro View spełnia wymagania zarówno klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Doświadczenie obsługi wraz z niezbędnym wyposażeniem pozwala uczynić z każdego przedsięwzięcia niebanalny sukces. Natomiast elastyczne warunki współpracy oraz atrakcyjne ceny zadowalają zarówno organizatorów, jak i cały zarząd firmy. Elementy te sprawiają, że pobyt w Hotelu jest staje się przyjemnym wspomnieniem na długie lata. 

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz