Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
30.09.2015

Konferencja na szczycie

Konferencja na szczycie

Firmy coraz częściej organizują konferencje w niekonwencjonalnych miejscach. Wzrasta popularność obiektów w kurortach uzdrowiskowych, w górskim zaciszu czy w ośrodkach sportowo-reakreacyjnych. Millennium Plaza w Warszawie przygotowało jeszcze bardziej oryginalne rozwiązanie - udostępnia swoim Gościom sale konferencyjne 28 piętrze budynku z widokiem na całe miasto.

Millennium Plaza to 112 metrowy budynek biurowo-handlowy położony w ścisłym centrum Warszawy. Trzy z pięciu sal konferencyjnych znajdujących się w Millennium Plaza zlokalizowane są na ostatnim, 28 piętrze na wysokości ponad 100m. Stąd rozpościera się piękna panorama stolicy.Pozostałe sale konferencyjne o powierzchni od 10 mkw do 90 mkw znajdują się na 4 piętrze budynku.

Niewątpliwym atutem obiektu jest świetna lokalizacja w Centralnym Obszarze Biznesu w Warszawie. Obiekt znajduje się przy Alejach Jerozolimskich 123a, gdzie krzyżują się główne ulice Warszawy - Aleje Jerozolimskie, ul. Towarowa, Grójecka i prowadząca na lotnisko ul. Raszyńska. Goście mają dostęp do infrastruktury, środków komunikacji miejskiej, a także wielu innych udogodnień i atrakcji znajdujących się w centrum Warszawy.

Po konferencji goście mogą rozprostować nogi podczas zakupów w galerii handlowej, która zlokalizowana jest wewnątrz budynku. Na sześciu piętrach galerii mieszczą się kawiarnie, kioski z prasą, bankomat, salon fryzjerski, salon masażu tajskiego, sklep spożywczy, sklep odzieżowy i gabinet kosmetyczny. Na piątym piętrze znajdują się restauracje.

Goście Millennium Plaza mogą korzystać z 2 podziemnych garaży, które łącznie mieszczą 249 aut. Pomiędzy ul. Grójecką a Al. Jerozolimskimi znajduje się również parking naziemny na 290 miejsc.

Dla stałych klientów przewidziane są specjalne warunki cenowe.

INFORMACJA PRASOWAPOWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij