Szybkie wyszukiwanie
NEPTUNO Resort & Spa
28.01.2019

Konferencja nad Czarnym Stawem!

Konferencja nad Czarnym Stawem!

Spotkania firmowe zazwyczaj składają się z wielu elementów. Czym bardziej skomplikowane oraz prestiżowe wydarzenie, tym wymaga uwzględnienia większej ilości czynników podczas organizacji. Rzadko kiedy potrzebujemy jedynie sali konferencyjnej. Oczekujemy sprzętu multimedialnego, oprawy cateringowej i miejsc noclegowych. Gdy planujemy kilkudniowe szkolenia lub wyjazdy integracyjne ważną rolę pełnią również atrakcje sportowo-rekreacyjne. Wszystkie te elementy odnajdziemy na terenie kompleksu konferencyjno-bankietowego, w skład którego wchodzi 3-gwiazdkowy Hotel Czarny Staw.

Hotel Czarny Staw to jeden z obiektów należących do kompleksu konferencyjno-bankietowego. Na blisko 4 hektarowym terenie zielonym znajduje się również Restauracja Czarny Staw i Altana Grillowa Kurnik. Goście przybywający do obiektu zarówno w celach wypoczynkowych, jak i biznesowych otrzymują pełen pakiet usług na najwyższym poziomie. Prócz miejsc noclegowych, oferty gastronomicznej oraz zaplecza konferencyjnego, mają zapewnionych wiele atrakcji dodatkowych.


Do dyspozycji zostało oddane boisko do piłki nożnej i siatkówki. Sportowe rozrywki są świetnym sposobem na stres, a jednocześnie poprawiają współpracę w grupie. Zadbany i oświetlony teren z malowniczym stawem tworzy doskonałe warunki do organizacji imprez plenerowych, pikników oraz zabaw team-building'owych dla nawet 1000 uczestników. Goście mogą spacerować po krętych uliczkach wśród drzew i krzewów, ciesząc się spokojem. Dużym atutem jest również muszla koncertowa oraz parking samochodowy.

Hotel Czarny Staw w Aleksandrowie Łódzkim posiada niezwykle rozbudowane zaplecze noclegowe. W 88 pokojach można zakwaterować łącznie aż 270 osób, co daje ogromne możliwości podczas planowania prestiżowych bankietów, seminariów i konferencji. W ofercie znajdują się pokoje 1-, 2- oraz 3-osobowe w kategoriach Standard oraz Komfort. Dzięki wmontowanej w pomieszczenia klimatyzacji, gościom zapewniono komfort pobytu o każdej porze roku.


Na bardziej wymagających klientów czeka pokój Deluxe z własnym jacuzzi. Z okien rozciąga się malowniczy widok na okoliczną zieleń. Pokoje hotelowe urządzone są w nowoczesnym stylu. Wyposażono je w designerskie meble oraz niezbędne przedmioty codziennego użytku. Goście mają zapewnione doskonałe warunki do odpoczynku, ale również do swobodnej pracy w zaciszu pokoju hotelowego.

Łączna powierzchnia zaplecza konferencyjnego w Hotelu Czarny Staw wynosi 1600 m2. Jasne i nowoczesne przestrzenie stanowią idealne miejsce na organizację dowolnego rodzaju wydarzeń biznesowych. Dostępnych jest 9 sal konferencyjno-bankietowych. Ich przestronne oraz funkcjonalne wnętrza świetnie sprawdzają się podczas kameralnych szkoleń, warsztatów i spotkań dla 20, 50 lub 70 osób. Możliwość dowolnej aranżacji pozwala dostosować przestrzeń do większych wydarzeń, takich jak konferencje, seminaria, bale, jubileusze i bankiety. Wszystkie sale są klimatyzowane. Największa z nich może pomieścić aż 420 osób w układzie teatralnym.


Organizatorzy, którzy decydują się na wydarzenie w Hotelu Czarny Staw, otrzymują pełen wachlarz możliwości. Designerskie wnętrza oraz nowoczesne rozwiązania techniczne sprawiają, że obiekt jest doskonałym tłem pod prestiżowe spotkania z kontrahentami. Jednocześnie zapewnia spokój i cieszę, która sprzyja rozwijaniu projektów i szkoleniu pracowników. Obiekt oferuje wszechstronne usługi, dzięki czemu możemy skupić się na rozwoju siebie i swojego przedsiębiorstwa.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij