Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
19.08.2013

Konferencja nietypowo czyli nowe unikaty z Gdańska

Kolejne trzy obiekty z Gdańska dołączyły do zaszczytnego katalogu miejsc unikatowych Poland Convention Bureau POT. Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy, Przestrzeń Artystyczna Fabryki Batycki oraz Gdański Inkubator Przedsiębiorczości z tytułem unique venues.

Nowe trendy pokazują, że coraz częściej udane spotkanie branżowe nie zamyka się tylko w przestrzeni sali konferencyjnej. Realizatorzy stopniowo odchodzą od typowych rozwiązań w aranżacji spotkań i wybiegają znacznie dalej. Katalog unikatowych obiektów w Polsce to dowód na to, że oryginalność jest w cenie. Obecnie dużym powodzeniem cieszą się obiekty naukowe, kulturalne i inne nietypowe jak nowe pozycje z Gdańska.

Do tej pory w Katalogu unikatowych obiektów w Polsce z Gdańska i Regionu znalazły się: Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku, Sala BHP, PGE ARENA, Hala Sportowo-Widowiskowa Gdynia, Centrum Stocznia Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka, Dwór Artusa Muzeum Historycznego Miasta Gdańska, Statek "Dar Pomorza" Centralnego Muzeum Morskiego w Gdańsku oraz Muzeum Zamkowe w Malborku.

W tym roku do grona obiektów nagrodzonych honorowym tytułem dołączają trzy nowe pozycje. Na szczególne uwagę zasługuje nowy terminal T2 Portu lotniczego im. Lecha Wałęsy. Wielofunkcyjna hala odlotów to również miejsce spotkań branżowych z salą konferencyjną z widokiem na płytę lotniska, gotową przyjąć nawet 80.

Unikalna Sala Alicja w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości zachęca do realizacji nietypowych spotkań branżowych. Inspirująca przestrzeń gdańskiego STARTERU świetnie sprawdza się podczas warsztatów, wystaw i innych kreatywnych eventów.

Przestrzeń Artystyczna Fabryki Batycki znakomicie nadaje się do organizacji uroczystych bankietów, kolacji, pokazów multimedialnych, spektakli teatralnych i muzycznych i wielu innych. Industrialny charakter wnętrza byłych zakładów samochodowych inspiruje nie tylko artystów ale też przedstawicieli świata biznesu.

Nowe pozycje w katalogu Poland Convention Bureau/POT to szansa na promocje wśród organizatorów spotkań nie tylko krajowych ale i zagranicznych. Kolejne przykłady z Gdańska pokazują jak wielki możliwości oferuje Region organizatorom i przedstawicielom z branży MICE.

***
O GDANSK CONVENTION BUREAU:

Gdańsk Convention Bureau (GCB) zostało powołane w 2005 roku jako miejskie biuro kongresów.  Jest częścią Gdańskiej Organizacji Turystycznej, stowarzyszenia, które zrzesza ponad 110 członków. Miasto Gdańsk jest strategicznym Partnerem. Na mocy porozumienia z Polską Regionalną Organizacją Turystyczną (PROT) GCB jest odpowiedzialne za promocję turystyki biznesowej. Od 2007 GCB jest pełnoprawnym członkiem ICCA - największego stowarzyszenia w branży. Głównym zadaniem Gdańsk Convention Bureau jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w naszym regionie.

INFORMACJA PRASOWA


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij