Konferencja nietypowo czyli nowe unikaty z Gdańska

Kolejne trzy obiekty z Gdańska dołączyły do zaszczytnego katalogu miejsc unikatowych Poland Convention Bureau POT. Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy, Przestrzeń Artystyczna Fabryki Batycki oraz Gdański Inkubator Przedsiębiorczości z tytułem unique venues.

Nowe trendy pokazują, że coraz częściej udane spotkanie branżowe nie zamyka się tylko w przestrzeni sali konferencyjnej. Realizatorzy stopniowo odchodzą od typowych rozwiązań w aranżacji spotkań i wybiegają znacznie dalej. Katalog unikatowych obiektów w Polsce to dowód na to, że oryginalność jest w cenie. Obecnie dużym powodzeniem cieszą się obiekty naukowe, kulturalne i inne nietypowe jak nowe pozycje z Gdańska.

Do tej pory w Katalogu unikatowych obiektów w Polsce z Gdańska i Regionu znalazły się: Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku, Sala BHP, PGE ARENA, Hala Sportowo-Widowiskowa Gdynia, Centrum Stocznia Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka, Dwór Artusa Muzeum Historycznego Miasta Gdańska, Statek "Dar Pomorza" Centralnego Muzeum Morskiego w Gdańsku oraz Muzeum Zamkowe w Malborku.

W tym roku do grona obiektów nagrodzonych honorowym tytułem dołączają trzy nowe pozycje. Na szczególne uwagę zasługuje nowy terminal T2 Portu lotniczego im. Lecha Wałęsy. Wielofunkcyjna hala odlotów to również miejsce spotkań branżowych z salą konferencyjną z widokiem na płytę lotniska, gotową przyjąć nawet 80.

Unikalna Sala Alicja w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości zachęca do realizacji nietypowych spotkań branżowych. Inspirująca przestrzeń gdańskiego STARTERU świetnie sprawdza się podczas warsztatów, wystaw i innych kreatywnych eventów.

Przestrzeń Artystyczna Fabryki Batycki znakomicie nadaje się do organizacji uroczystych bankietów, kolacji, pokazów multimedialnych, spektakli teatralnych i muzycznych i wielu innych. Industrialny charakter wnętrza byłych zakładów samochodowych inspiruje nie tylko artystów ale też przedstawicieli świata biznesu.

Nowe pozycje w katalogu Poland Convention Bureau/POT to szansa na promocje wśród organizatorów spotkań nie tylko krajowych ale i zagranicznych. Kolejne przykłady z Gdańska pokazują jak wielki możliwości oferuje Region organizatorom i przedstawicielom z branży MICE.

***
O GDANSK CONVENTION BUREAU:

Gdańsk Convention Bureau (GCB) zostało powołane w 2005 roku jako miejskie biuro kongresów.  Jest częścią Gdańskiej Organizacji Turystycznej, stowarzyszenia, które zrzesza ponad 110 członków. Miasto Gdańsk jest strategicznym Partnerem. Na mocy porozumienia z Polską Regionalną Organizacją Turystyczną (PROT) GCB jest odpowiedzialne za promocję turystyki biznesowej. Od 2007 GCB jest pełnoprawnym członkiem ICCA - największego stowarzyszenia w branży. Głównym zadaniem Gdańsk Convention Bureau jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w naszym regionie.

INFORMACJA PRASOWA


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Świeradowie-Zdroju - Elements Hotel & Spa, ekskluzywne miejsce na konferencje i szkolenia!
Hotel 5-gwiazdkowy w Świeradowie-Zdroju - Elements Hotel & Spa, ekskluzywne miejsce na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne połączenie biznesu i relaksu w Element Hotel & Spa. Jego oferta konferencyjna, luksusowe wnętrza oraz niezapomniane doświadczenia w centrum Wellness & Spa czekają na Ciebie w sercu malowniczych Gór Izerskich!

ARCHE Dwór Uphagena Gdańsk – biznes z misją
ARCHE Dwór Uphagena Gdańsk – biznes z misją

Odkryj ARCHE Dwór Uphagena w Gdańsku - niezwykłe miejsce, gdzie biznes spotyka sztukę. Przestronne sale gościnnego obiektu to nie tylko idealne miejsce na konferencje, ale także platforma dla artystycznych spotkań i wystaw.

4-gwiazdkowy hotel w centrum Wrocławia - Art Hotel, odpowiedni na konferencje i szkolenia!
4-gwiazdkowy hotel w centrum Wrocławia - Art Hotel, odpowiedni na konferencje i szkolenia!

Art Hotel Wrocław to nie tylko eleganckie miejsce na nocleg, ale przede wszystkim doskonałe centrum biznesowe, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego jeśli planujesz wyjątkowe spotkanie biznesowe w sercu Wrocławia, będzie to niezawodny wybór!

Hotel SPA w Dźwirzynie - NEPTUNO Resort & Spa z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!
Hotel SPA w Dźwirzynie - NEPTUNO Resort & Spa z nowoczesnym zapleczem konferencyjnym!

Oprócz doskonałych warunków do pracy Neptuno Resort & Spa oferuje także liczne atrakcje relaksacyjne. Od strefy SPA & Wellness, przez wypożyczalnię rowerów, po strefę fitness. Tam zdecydowanie każdy znajdzie coś dla siebie.

Organizacja konferencji w kinie - KinoGram Warszawa poleca się na eventy!
Organizacja konferencji w kinie - KinoGram Warszawa poleca się na eventy!

Odkryj wyjątkową przestrzeń KinoGram w sercu Warszawy, idealną do organizacji konferencji i spotkań biznesowych. Zainspiruj się industrialnym stylem i unikalną atmosferą, połączoną z wysokim poziomem usług i wyjątkowymi doznaniami kulinarymi.

Archiwum
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Akceptuję