Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
31.03.2019

Konferencja po staropolsku w Dworze Mystkowo

Konferencja po staropolsku w Dworze Mystkowo

Piękno przyrody, staropolska kuchnia i niezwykła gościnność. To wszystko znajdziemy w Dworze Mystkowo. To niezwykłe miejsce obala mit, że udane wyjazdy firmowe odbywają się tylko nad morzem lub w górach. Wystarczy odjechać niecałe 70 kilometrów od Warszawy i znaleźć się w miejscu magicznym, z którego nie będzie chciało się wyjeżdżać.

Trzygwiazdkowy Hotel Dwór Mystkowo składa się z części pałacowej i Zabytkowego Dworu. W środku znajdziemy ciekawe wnętrza, które przeniosą nas na chwilę do sienkiewiczowskich powieści. Będziemy biesiadować z Panem Zagłobą, czyli jeść, pić i popuszczać pasa. Spróbujemy staropolskiej kuchni i lokalnych wyrobów. W zabytkowych murach czeka na nas wiele atrakcji, a poza nimi jeszcze więcej. Położenie wśród zieleni łąk i pól daje wiele możliwości organizacji zabaw w plenerze. Właściciele są otwarci na propozycje. Paintball, strzelanie z łuku, quady, gry terenowe? Nie ma problemu! Wszystko da się załatwić! Goście przejadą się też bryczką, powędkują z pomostu, a w zimie będą się świetnie bawić podczas kuligu!
Nie przyjechaliśmy tu jednak tylko się bawić i biesiadować, prawda? Najpierw obowiązki! Pracodawcy, którzy szukają miejsca na połączenie organizacji szkolenia z integracją i wypoczynkiem pracowników, nie powinni być zawiedzeni. Dwór Mystkowo bowiem oferuje funkcjonalne sale konferencyjne i szkoleniowe. Dwie z nich znajdują się w Pałacu. 
Sala Kolumnowa jest największa - pomieści nawet 180 osób. Sala Rycerska przeznaczona jest na wydarzenia do 120 osób. Obie mogą pochwalić się bardzo ciekawym wystrojem, z wieloma elementami nawiązującymi do historii tego miejsca. W Zabytkowym Dworze mieszczą się jeszcze dwie dodatkowe sale konferencyjne. Gabinet Kominkowy i Gabinet Starosty przystosowane są na spotkania w bardziej kameralnym gronie. Odbywają się tutaj szkolenia, negocjacje biznesowe, narady i warsztaty. Elegancki wystrój i ciekawe elementy z pewnością zadowolą gusta nawet najbardziej wymagających gości. Spotkanie w zabytkowych gabinetach będzie dla nich atrakcją samą w sobie. 


O zakwaterowanie uczestników spotkania biznesowego też nie trzeba się martwić. Hotel Dwór Mystkowo w swojej ofercie posiada pokoje urządzone w 3-gwiazdkowym standardzie. Łącznie obiekt oferuje 72 miejsca noclegowe. Pokoje są w kilku wariantach, dlatego z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Rozdzielone są na dwa budynki. Niektóre z nich mieszczą się w części dworskiej, a niektóre w części pałacowej. 


Dwór Mystkowo gwarantuje doskonałą zabawę, udany wypoczynek, niepowtarzalny staropolski klimat i możliwość przeniesienia się choć na chwilę do szlacheckich czasów.


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij