Konferencja po staropolsku w Dworze Mystkowo

Konferencja po staropolsku w Dworze Mystkowo

Piękno przyrody, staropolska kuchnia i niezwykła gościnność. To wszystko znajdziemy w Dworze Mystkowo. To niezwykłe miejsce obala mit, że udane wyjazdy firmowe odbywają się tylko nad morzem lub w górach. Wystarczy odjechać niecałe 70 kilometrów od Warszawy i znaleźć się w miejscu magicznym, z którego nie będzie chciało się wyjeżdżać.

Trzygwiazdkowy Hotel Dwór Mystkowo składa się z części pałacowej i Zabytkowego Dworu. W środku znajdziemy ciekawe wnętrza, które przeniosą nas na chwilę do sienkiewiczowskich powieści. Będziemy biesiadować z Panem Zagłobą, czyli jeść, pić i popuszczać pasa. Spróbujemy staropolskiej kuchni i lokalnych wyrobów. W zabytkowych murach czeka na nas wiele atrakcji, a poza nimi jeszcze więcej. Położenie wśród zieleni łąk i pól daje wiele możliwości organizacji zabaw w plenerze. Właściciele są otwarci na propozycje. Paintball, strzelanie z łuku, quady, gry terenowe? Nie ma problemu! Wszystko da się załatwić! Goście przejadą się też bryczką, powędkują z pomostu, a w zimie będą się świetnie bawić podczas kuligu!
Nie przyjechaliśmy tu jednak tylko się bawić i biesiadować, prawda? Najpierw obowiązki! Pracodawcy, którzy szukają miejsca na połączenie organizacji szkolenia z integracją i wypoczynkiem pracowników, nie powinni być zawiedzeni. Dwór Mystkowo bowiem oferuje funkcjonalne sale konferencyjne i szkoleniowe. Dwie z nich znajdują się w Pałacu. 
Sala Kolumnowa jest największa - pomieści nawet 180 osób. Sala Rycerska przeznaczona jest na wydarzenia do 120 osób. Obie mogą pochwalić się bardzo ciekawym wystrojem, z wieloma elementami nawiązującymi do historii tego miejsca. W Zabytkowym Dworze mieszczą się jeszcze dwie dodatkowe sale konferencyjne. Gabinet Kominkowy i Gabinet Starosty przystosowane są na spotkania w bardziej kameralnym gronie. Odbywają się tutaj szkolenia, negocjacje biznesowe, narady i warsztaty. Elegancki wystrój i ciekawe elementy z pewnością zadowolą gusta nawet najbardziej wymagających gości. Spotkanie w zabytkowych gabinetach będzie dla nich atrakcją samą w sobie. 


O zakwaterowanie uczestników spotkania biznesowego też nie trzeba się martwić. Hotel Dwór Mystkowo w swojej ofercie posiada pokoje urządzone w 3-gwiazdkowym standardzie. Łącznie obiekt oferuje 72 miejsca noclegowe. Pokoje są w kilku wariantach, dlatego z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Rozdzielone są na dwa budynki. Niektóre z nich mieszczą się w części dworskiej, a niektóre w części pałacowej. 


Dwór Mystkowo gwarantuje doskonałą zabawę, udany wypoczynek, niepowtarzalny staropolski klimat i możliwość przeniesienia się choć na chwilę do szlacheckich czasów.


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!
Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!

Odkryj Platinum Mountain Hotel & SPA w Szklarskiej Porębie - luksusowy kompleks z nowoczesnym centrum konferencyjnym, strefą wellness oraz trzema restauracjami a' la carte. Idealne miejsce na konferencje, szkolenia i relaksujące wyjazdy biznesowe w otoczeniu Karkonoszy i Gór Izerskich.

Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi

Manor House SPA to miejsce, gdzie każdy detal jest starannie przemyślany, aby zapewnić gościom niezapomniane doświadczenia. Dzięki szerokiej ofercie rekreacyjno-zdrowotnej, nowoczesnemu zapleczu konferencyjnemu oraz luksusowym warunkom noclegowym, jest to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy eventów firmowych.

W październiku powraca Konferencja Event Biznes — „Nowe Horyzonty”
W październiku powraca Konferencja Event Biznes — „Nowe Horyzonty”

Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią w nowej formie powraca Konferencja Event Biznes, która w tym roku odbędzie się pod nazwą „Nowe Horyzonty” w Warszawie 28 października!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz