Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
26.07.2013

Konferencja skrojona na miarę

Zapraszamy do uzdrowiskowej dzielnicy Ustronia w Beskidzie Śląskim, gdzie w morzu zieleni, wśród malowniczych widoków, znajduje się kompleksowo wyposażony Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy MUFLON.

W myśl zasady „Próba zadowolenia wszystkich jest największym błędem, jaki firma może popełnić” specjalnie dla Państwa tworzymy oferty konferencyjne skrojone na miarę. Prześlij do nas zapytanie, a nasz profesjonalny zespół przygotuje program konferencji, którego nie powstydzą się obiekty konferencyjne najwyższej klasy.

Do Państwa dyspozycji pozostają 4 klimatyzowane, profesjonalnie wyposażone , Wi-Fi, TV SAT, telefony w każdym pomieszczeniu, dodatkowo do dyspozycji naszych gości pozostaje nowoczesna w swojej formie oraz asortymencie kawiarnia i restauracja.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty odnowy biologicznej, która pozwoli Państwu na złapanie oddechu po ciężkim, ale jakże owocnym dniu spędzonym w naszym obiekcie.

Przekonaj się, że Muflon to dobre miejsce do wypoczynku, konferencji, aktywnej rekreacji i rozrywki.


INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij