Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
23.06.2016

Konferencja w Dworze Mystkowo - Hotel*** z tradycją

Konferencja w Dworze Mystkowo - Hotel*** z tradycją
Idealnym miejscem nie tylko do organizacji szkoleń i konferencji, ale także spędzania wolnego czasu jest położony w województwie mazowieckim Hotel Dwór Mystkowo.

Obiekt powstały z myślą o biznesowych spotkaniach dysponuje dwiema kameralnymi salami w zabytkowym dworze oraz dwiema nowoczesnymi salami konferencyjnymi w nowo powstałym hotelu. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane i wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, co powoduje, że każda z odbywających się tutaj imprez charakteryzuje się pełnym profesjonalizmem na najwyższym poziomie.

Osoby szukające przestrzeni na zorganizowanie biznesowego spotkania z pewnością zadowoli fakt, że w okresie wiosenno-letnim obowiązują tutaj promocyjne ceny dla grup powyżej 20 osób. Warto dodać, że przy organizacji konferencji kilku dniowej opłata za w pełni wyposażoną salę konferencyjną obowiązuje tylko pierwszego dnia, każda kolejna doba - GRATIS!

Wszyscy Ci, którzy w Hotelu Dwór Mystkowo planują dłuższy pobyt mają możliwość skorzystania z przytulnych i stylowo zaaranżowanych pokoi 1, 2, 3 i 4-osobowych. Po zakwaterowaniu się w sypialniach, które jednorazowo mogą pomieścić aż 80 osób warto udać się do restauracji, która z pewnością zrobi ogromne wrażenie swoim eleganckim wnętrzem, zachwyci wyśmienitymi potrawami i uraczy bajecznym otoczeniem.

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij