Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
26.10.2017

Konferencja w eleganckich wnętrzach w Hotelu Kossak

Konferencja w eleganckich wnętrzach w Hotelu Kossak

Zarówno dla klientów prywatnych, podróżujących turystycznie, jak i biznesowych, szukających miejsca na organizację wydarzenia firmowego, idealnym obiektem będzie Hotel Kossak w centrum Krakowa.

Hotel położony jest w bliskim sąsiedztwie głównych zabytków, Rynku Głównego i Zamku na Wawelu, dzięki czemu goście mogą zwiedzić miasto spacerując po okolicy. Hotel Kossak jest nowoczesny, luksusowy a w wystroju widać dbałość o szczegóły, co sprawia że wnętrza są piękne i wyjątkowe. Obiekt oferuje 60 pokoi w kilku różnych typach, dwie restauracje oraz profesjonalne centrum konferencyjne. Liczne atuty tego miejsca związane z lokalizacją oraz specyfiką hotelu powodują, że jest to obiekt, który przyciąga uwagę i pobyt w nim będzie przyjemnością zarówno dla gości indywidualnych, jak i biznesowych.


Na zaplecze konferencyjne składają się 3 sale, jednak dzięki systemowi mobilnych ścian, pomieszczenia można dowolnie łączyć, tworząc tym samym powierzchnię odpowiednio dopasowaną do danego wydarzenia. W zależności od ilości zaproszonych gości oraz od potrzeb prowadzącego, stoły i krzesła mogą być aranżowane w różne ustawienia, aby zapewnić warunki odpowiednie do pracy czy rozmów. W hotelu można zorganizować spotkanie dla nawet 170 osób, ponieważ sale połączone tworzą powierzchnię 140 m2. Wszystkie sale konferencyjne umożliwiają prowadzenie spotkania na wysokim poziomie, w sposób jakiego oczekują uczestnicy, dzięki wyposażeniu. Profesjonalny sprzęt techniczny zawsze wliczony jest w cenę wynajmu. Znacznie podnosi on standard wydarzenia i powoduje, że na dłużej pozostaje ono w pamięci. Drobnym akcentem, który jednak jest atutem tego miejsca oraz prezentuje klasę i gościnność, są notatniki z długopisami oraz butelka wody, czekające na każdego uczestnika spotkania. Goście zawsze doceniają takie dodatki. Centrum konferencyjne znajduje się na VI piętrze z którego rozpościera się rewelacyjny widok na Kraków – Wawel, Stare Miasto i Zakole Wisły.


Po zakończonej konferencji lub w ramach przerwy między spotkaniami w Hotelu Kossak do dyspozycji gości są dwie restauracje, w których również można zorganizować wystawny bankiet albo imprezę firmową dla wszystkich pracowników. W lokalach wykwalifikowany personel dba o gości, zwracając uwagę na wszystkie ich potrzeby. Restauracja Percheron, specjalizująca się w daniach kuchni europejskiej i międzynarodowej w nowoczesnym wydaniu, jest ciepłym, klimatycznym miejscem. Zapachy i aromaty jakie unoszą się wewnątrz sprawiają, że nie chce się wyjść. Natomiast Cafe Oranżeria znajduje się na dachu hotelu i może pochwalić się najlepszym tarasem widokowym w Krakowie. Jasne, przeszklone wnętrza wyglądają bardzo efektownie i elegancko. A pyszny posiłek przy szklanej ścianie będzie niezapomniany. Lokal świetnie nadaje na organizację zarówno lunchy biznesowych, jak i eleganckich kolacji. Menu przygotowane jest przez zespół doświadczonych kucharzy i opiera się na kuchni europejskiej z elementami fusion. Najbardziej wymagający smakosze w Hotelu Kossak znajdą dwa miejsca, które zaspokoją ich potrzeby i sprostają wysokim wymaganiom.

Dzięki miejscom noclegowym w 60 pokojach, uczestnicy konferencji nie muszą martwić się o późny powrót, a spotkania mogą być przedłużone i rozłożone nawet na kilka dni. Pokoje są  designerskie i prestiżowe a wystrój i fioletowe dodatki dają nowoczesny efekt. Pomieszczenia prezentują wysoki standard, a przyjezdni mogą wybrać rodzaj pokoju, jaki najlepiej im odpowiada, między innymi Twin, Castle View Superior lub Royal Panorama Suites.


Hotel Kossak to bardzo atrakcyjny pod wieloma względami hotel w Krakowie, który warto odwiedzić. Wysoki standard czterech gwiazdek, pomocna obsługa, a także ciekawy wystrój, który łączy nowoczesność z klasą i elegancją, stawiają ten obiekt bardzo wysoko, jeżeli chodzi o hotele w Krakowie.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij