Konferencja w Gdańsku na wysokim poziomie - Tylko w Progres Event & Conference!

Konferencja w Gdańsku na wysokim poziomie -  Tylko w Progres Event & Conference!

W sercu Gdańska, pośród tętniącej miejskiej przestrzeni, znajduje się miejsce, które przekracza granice zwykłości i oczarowuje serca poszukiwaczy nowoczesności, wyrafinowanego komfortu i niepowtarzalnego designu. Progres Event & Conference stanowi wyraz niezwykłości, wyróżniając się spośród konkurencji i definiując pojęcie wyjątkowych przestrzeni eventowych.

Zaaranżowany z pasją i poświęceniem, ten wyjątkowy obiekt jest stworzony dla różnorodnych okazji, począwszy od intymnych spotkań rodzinnych, aż po konferencje biznesowe o dużym rozmiarze. Jego portfolio może poszczycić się imponującym zestawem osiągnięć, obejmującym udane zorganizowanie takich wydarzeń, jak Forum Wizji Rozwoju 2018, z oszałamiającą frekwencją 1500 gości, czy Polskiego Zjazdu Radiologicznego 2019, który zgromadził imponującą liczbę 1800 uczestników.

W Progres Event & Conference pasja jest motorem napędowym każdego działania. To zaangażowanie przejawia się w serdecznej i niezwykle troskliwej obsłudze, która sięga poza oczekiwania, aby zapewnić niezapomniane wrażenia każdemu odwiedzającemu. W rezultacie, w obiekcie panuje atmosfera ciepła i bliskości, tworząc uczucie przynależności i prawdziwy dom poza domem. Co dokładnie oferuje Progres Event & Conference?


Centrum Konferencyjne Gdańsk

Progres Event & Conference to miejsce, gdzie spotykają się nowoczesność, elegancja i funkcjonalność, tworząc idealne warunki dla udanej konferencji. Głównym atutem obiektu jest wielofunkcyjna sala bankietowo-konferencyjna, która stanowi prawdziwe centrum wydarzeń. Ta przestronna sala może zostać podzielona na dwie mniejsze sale, dostosowując się do różnorodnych potrzeb i preferencji.


Wnętrze sali urzeka nowoczesnym, designerskim wystrojem, który podkreśla jej prestiżowy charakter. Meble o wysokiej jakości, profesjonalne urządzenia multimedialne oraz doskonała klimatyzacja tworzą przyjemną atmosferę, która sprzyja koncentracji i pełnemu komfortowi pobytu, niezależnie od pory roku. Nawet podczas najgorętszych dni, klimatyzacja zapewnia optymalną temperaturę, umożliwiając skupienie się na istocie spotkania.

Dla zapewnienia najwyższej jakości usług, Progres Event & Conference wyposażony został w światłowodową sieć internetową. Ta szybka i niezawodna infrastruktura zapewnia stabilne połączenie o wysokiej prędkości, umożliwiając uczestnikom konferencji łatwy dostęp do zasobów online i efektywną pracę. Bez względu na to, czy potrzebujesz przeprowadzić wideokonferencję, czy korzystać z chmury, Progres Event & Conference zapewnia idealne warunki do realizacji tych zadań.

Ponadto, dla dodatkowego komfortu gości, Progres Event & Conference oferuje także foyer oraz taras. Foyer to przestronne i eleganckie miejsce, gdzie uczestnicy mogą odpocząć, nawiązać kontakty biznesowe lub skorzystać z dodatkowych usług. Taras natomiast stanowi oazę spokoju i pozwala na chwilę relaksu na świeżym powietrzu, ciesząc się pięknym widokiem otaczającego krajobrazu.


Progres Event & Conference jest idealnym miejscem do organizacji konferencji, gdzie spotykają się funkcjonalność, estetyka i profesjonalizm. Wyjątkowa sala bankietowo-konferencyjna, dopasowana do indywidualnych potrzeb, doskonałe wyposażenie i dodatkowe przestrzenie takie jak foyer i taras tworzą niepowtarzalne doświadczenie dla uczestników.

Restauracja Progres Gdańsk

Progres Event & Conference to również miejsce, które z pewnością podbija serca gości swoją wyjątkową ofertą gastronomiczną. W tajemniczych kuchniach Progres Event & Conference kryje się drużyna profesjonalnych kucharzy, dla których sztuka kulinarnej magii jest codziennością. Z ogromną starannością dobierają oni świeże, starannie wyselekcjonowane składniki, tworząc niepowtarzalne dzieła kulinarnego rzemiosła. Ich pasja i zaangażowanie owocują wyśmienitymi potrawami, które przenoszą gości w niezwykłą podróż smakową.

Każdy posiłek przygotowywany w Progres Event & Conference to prawdziwe arcydzieło kulinarnego mistrzostwa. Oczywiście, nie tylko smak w tym przypadku jest istotny - estetyka i prezentacja są równie ważne. Dania podane na pięknie zastawionych stołach zachwycają nie tylko podniebienia, ale również oczy. Kolorowe kompozycje, finezyjne zdobienia i mistrzowskie układy elementów tworzą niezapomniany widok, który dodaje magii każdemu spotkaniu.


W Progres Event & Conference przyjemność jedzenia idzie w parze z profesjonalną obsługą. Dbałość o każdy szczegół sprawia, że doświadczenie kulinarne staje się nie tylko wyjątkowe, ale również komfortowe. Goście mogą cieszyć się nie tylko wykwintnymi potrawami, ale także eleganckim i przyjemnym otoczeniem, które sprzyja relaksowi i spokojowi.


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz