Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
7.03.2019

Konferencja w Gdańsku- Radisson Hotel & Suites

Konferencja w Gdańsku- Radisson Hotel & Suites

Gdańsk zachwyca swoim budownictwem z czasów, gdy był jednym z najważniejszych punktów handlu i transportu morskiego. Na przestrzeni wieków skupiał różne kultury oraz budował bogatą bazę zabytków, co w połączeniu z piaszczystą, bałtycką plażą stanowi doskonały punkt wypoczynkowy i integracyjny. Po dziś dzień można podziwiać charakterystyczne dla panoramy miasta pozostałości przemysłowe wykonane z czerwonej cegły.

Ważnym elementem wyróżniającym Gdańsk są spichlerze. Jedne z pierwszych znajdują się na Wyspie Spichrzów. To właśnie tutaj, nad malowniczą rzeką Motławą, w centrum Śródmieścia, znajduje się Radisson Hotel & Suites.

Radisson Hotel & Suites to 4-gwiazdkowy hotel o 7 poziomach. Stanowi doskonałe miejsce na postój podczas podróży służbowej, a dzięki dużej sali konferencyjnej nadaje się również podczas planowania różnego rodzaju spotkań biznesowych nad morzem. Obiekt jest funkcjonalny i przestronny, a oferta została stworzona w taki sposób, aby sprostać wymaganiom zarówno klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych.

Dla wygody gości w hotelu znajdują się liczne udogodnienia dla osób niepełnosprawnych oraz winda. Organizatorów i uczestników szkoleń, warsztatów i konferencji zadowoli położenie obiektu. Radisson Hotel & Suites znajduje się ok. 13 kilometrów od Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy oraz 10 minut drogi od dworca kolejowego. 


Planując wyjazd o charakterze służbowym nad morze, głównym czynnikiem decydującym o wyborze lokalizacji, jest zaplecze konferencyjne. Pod tym względem Radisson Hotel & Suites znacząco wyróżnia się na tle konkurencji. Przoduje pod względem wielkości przestrzeni eventowych w Gdańsku. Oferuje blisko 1000 m2 centrum konferencyjnego, w którym można zaplanować spotkanie dla nawet 700 osób. 

Dostępna sala konferencyjna może zostać podzielona na 9 mniejszych części. Można w ten sposób dostosować wielkość pomieszczenia do liczby gości i wymagań danego wydarzenia. Zaplecze konferencyjne obiektu posiada nowoczesną stylistykę i wysokiej jakości sprzęt audiowizualny. Ogromnym atutem jest widok na panoramę miasta, która maluje się za oknami sali konferencyjnej.


Podczas kilkudniowych szkoleń lub warsztatów, pojawia się konieczność zapewnienia gościom noclegu. W tym przypadku Radisson Hotel & Suites oferuje łącznie 350 pokoi i apartamentów o wysokim standardzie. Można zdecydować się na wersje 1-, 2-, 3- oraz 4-osobowe w kategoriach Standard, Superior, Rodzinna i Apartament. Jasne i gustownie urządzone wnętrza zapewniają pełen komfort pobytu. Natomiast świetne połączenia komunikacyjne z centrum Gdańska sprawiają, że jest to doskonałe miejsce do pracy.

W pokojach znajduje się telewizja z polskimi i zagranicznymi kanałami oraz dostęp do szybkiego internetu. Prawdziwą perełką w ofercie Radisson Hotel & Suites jest Apartament Prezydencki o wielkości 118 m2. Dostępne są również pokoje dostosowane do wymogów osób niepełnosprawnych. Wyposażono je w dodatkowe uchwyty, dźwiękowe urządzenia ostrzegawcze, telefony dla niesłyszących i siedziska w wannach. Cały budynek hotelu jest przyjazdy dla osób na wózkach inwalidzkich.  


Nowoczesne zaplecze konferencyjne oraz rozbudowana oferta noclegowa sprawiają, że Radisson Hotel & Suites jest ważnym punktem na biznesowej mapie nie tylko województwa pomorskiego, ale i całego kraju. Jego położenie na Wyspie Spichrzów pozwala cieszyć się urokiem Gdańska, korzystać ze wszystkich jego atrakcji, ale także stanowi doskonały punkt na organizację wydarzeń biznesowych.

POWRÓT
Radisson Hotel & Suites Gdańsk
Radisson Hotel & Suites Gdańsk

Gdańsk
pomorskie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: news@mojekonferencje.pl
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij