Konferencja w Gdańsku- Radisson Hotel & Suites

Konferencja w Gdańsku- Radisson Hotel & Suites

Gdańsk zachwyca swoim budownictwem z czasów, gdy był jednym z najważniejszych punktów handlu i transportu morskiego. Na przestrzeni wieków skupiał różne kultury oraz budował bogatą bazę zabytków, co w połączeniu z piaszczystą, bałtycką plażą stanowi doskonały punkt wypoczynkowy i integracyjny. Po dziś dzień można podziwiać charakterystyczne dla panoramy miasta pozostałości przemysłowe wykonane z czerwonej cegły.

Ważnym elementem wyróżniającym Gdańsk są spichlerze. Jedne z pierwszych znajdują się na Wyspie Spichrzów. To właśnie tutaj, nad malowniczą rzeką Motławą, w centrum Śródmieścia, znajduje się Radisson Hotel & Suites.

Radisson Hotel & Suites to 4-gwiazdkowy hotel o 7 poziomach. Stanowi doskonałe miejsce na postój podczas podróży służbowej, a dzięki dużej sali konferencyjnej nadaje się również podczas planowania różnego rodzaju spotkań biznesowych nad morzem. Obiekt jest funkcjonalny i przestronny, a oferta została stworzona w taki sposób, aby sprostać wymaganiom zarówno klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych.

Dla wygody gości w hotelu znajdują się liczne udogodnienia dla osób niepełnosprawnych oraz winda. Organizatorów i uczestników szkoleń, warsztatów i konferencji zadowoli położenie obiektu. Radisson Hotel & Suites znajduje się ok. 13 kilometrów od Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy oraz 10 minut drogi od dworca kolejowego. 


Planując wyjazd o charakterze służbowym nad morze, głównym czynnikiem decydującym o wyborze lokalizacji, jest zaplecze konferencyjne. Pod tym względem Radisson Hotel & Suites znacząco wyróżnia się na tle konkurencji. Przoduje pod względem wielkości przestrzeni eventowych w Gdańsku. Oferuje blisko 1000 m2 centrum konferencyjnego, w którym można zaplanować spotkanie dla nawet 700 osób. 

Dostępna sala konferencyjna może zostać podzielona na 9 mniejszych części. Można w ten sposób dostosować wielkość pomieszczenia do liczby gości i wymagań danego wydarzenia. Zaplecze konferencyjne obiektu posiada nowoczesną stylistykę i wysokiej jakości sprzęt audiowizualny. Ogromnym atutem jest widok na panoramę miasta, która maluje się za oknami sali konferencyjnej.


Podczas kilkudniowych szkoleń lub warsztatów, pojawia się konieczność zapewnienia gościom noclegu. W tym przypadku Radisson Hotel & Suites oferuje łącznie 350 pokoi i apartamentów o wysokim standardzie. Można zdecydować się na wersje 1-, 2-, 3- oraz 4-osobowe w kategoriach Standard, Superior, Rodzinna i Apartament. Jasne i gustownie urządzone wnętrza zapewniają pełen komfort pobytu. Natomiast świetne połączenia komunikacyjne z centrum Gdańska sprawiają, że jest to doskonałe miejsce do pracy.

W pokojach znajduje się telewizja z polskimi i zagranicznymi kanałami oraz dostęp do szybkiego internetu. Prawdziwą perełką w ofercie Radisson Hotel & Suites jest Apartament Prezydencki o wielkości 118 m2. Dostępne są również pokoje dostosowane do wymogów osób niepełnosprawnych. Wyposażono je w dodatkowe uchwyty, dźwiękowe urządzenia ostrzegawcze, telefony dla niesłyszących i siedziska w wannach. Cały budynek hotelu jest przyjazdy dla osób na wózkach inwalidzkich.  


Nowoczesne zaplecze konferencyjne oraz rozbudowana oferta noclegowa sprawiają, że Radisson Hotel & Suites jest ważnym punktem na biznesowej mapie nie tylko województwa pomorskiego, ale i całego kraju. Jego położenie na Wyspie Spichrzów pozwala cieszyć się urokiem Gdańska, korzystać ze wszystkich jego atrakcji, ale także stanowi doskonały punkt na organizację wydarzeń biznesowych.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz