Konferencja w malowniczej okolicy Ojcowskiego Parku Narodowego z dobrym dojazdem do Krakowa

Konferencja w malowniczej okolicy Ojcowskiego Parku Narodowego z dobrym dojazdem do Krakowa

Poszukując odpowiedniego miejsca na wyjazd firmowy czy konferencję w malowniczym otoczeniu przyrody warto przyjrzeć się Chochołowemu Dworowi znajdującemu się w miejscowości Jerzmanowice w Małopolsce. Sąsiedztwo Jury Krakowsko-Częstochowskiej i przepiękne krajobrazy Ojcowskiego Parku Narodowego sprawiają, że goście lubią tu wracać bez względu na okoliczności. 

Chochołowy Dwór chętnie odwiedzają zarówno osoby podróżujące w celach turystycznych, jak i służbowych. Komfortowe pokoje, nowoczesne zaplecze konferencyjne, pyszna kuchnia i bogata oferta rekreacyjna. Co więcej potrzeba do udanego pobytu? Niewątpliwym atutem małopolskiego obiektu jest bliska odległość do Krakowa - zaledwie 15 kilometrów dzieli Dwór od centrum małopolskiej stolicy. 


Miejsce to na organizację biznesowego spotkania, imprezy firmowej czy wyjazdu integracyjnego wybierają właśnie bardzo często krakowscy przedsiębiorcy i organizatorzy firmowych eventów. Malownicza okolica Ojcowskiego Parku Narodowego umożliwia miłe spędzenie czasu na świeżym powietrzu, m.in. podczas wycieczek krajoznawczych i zabaw w plenerze. Wiele atrakcji znajduje się również w środku Chochołowego Dworu. Goście znajdą tu m.in. bilard i piłkarzyki.


Ten klimatyczny ośrodek pod Krakowem oferuje także możliwość zorganizowania paintballu, jazdy konnej, wspinaczki skałkowej, różnego rodzaju warsztatów, biegów na orientację, firmowych pikników z atrakcjami, widokowego lotu balonem czy biesiady tematycznej przy ognisku lub grillu. Na terenie kompleksu znajduje się również Muzyczny Club94, w którym można wyprawić firmową imprezę czy przyjęcie okolicznościowe z DJ'em lub przy muzyce na żywo. Ten stylowy lokal może się pochwalić nowoczesnym designem z motywami Harley Davidson. 


Spotkania biznesowe zaś organizowane są w jednej z kilku nowoczesnych sal konferencyjnych i szkoleniowych. Największa z nich pomieści nawet do 400 osób w układzie teatralnym. Pozostałe sale przeznaczone są na bardziej kameralne eventy, typu szkolenia czy warsztaty. Sala Cracovia pomieści do 36 osób, a Sala Olszówka do 30 uczestników spotkania biznesowego. Firmowe wydarzenia organizowane są również we wcześniej wspomnianym Club94. Tutaj swobodnie zmieści się około 50 osób w układzie konferencyjnym. Do dyspozycji wynajmującego jest również wysokiej klasy sprzęt, w tym projektor multimedialny, ekran, nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe, laptop, telewizor, materiały biurowe, flipchart i oczywiście szybki internet. 


Kolejnymi atutami Chochołowego Dworu pod Krakowem jest pojemny, monitorowany parking na 150 pojazdów, restauracja z wyśmienitym regionalnym jedzeniem i stylowo urządzone, bardzo klimatyczne, pokoje znajdujące się na piętrze i poddaszu. 


Zapraszamy do zapoznania się z bardziej szczegółową ofertą Chochołowego Dworu w Jerzmanowicach TUTAJ.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz