Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
30.04.2019

Konferencja w ujęciu sztuki współczesnej- czyli spotkajmy się w Zamku Ujazdowskim!

Konferencja w ujęciu sztuki współczesnej- czyli spotkajmy się w Zamku Ujazdowskim!

Duża konkurencja na rynku firm zajmujących się organizowaniem eventów sprawia, że muszą one wprowadzać nowe i bardziej innowacyjne rozwiązania. Kluczem do sukcesu jest przyciągnięcie uwagi klienta oraz zrealizowanie wydarzenia, które zostanie zapamiętane na całe życie. Oryginalne przedsięwzięcia można zrealizować, dzięki wybraniu odpowiedniej lokalizacji. Jednym z najciekawszych propozycji jest dawna rezydencja polskich królów, czyli Zamek Ujazdowski, w którym obecnie znajduje się Centrum Sztuki Współczesnej. To wyjątkowe miejsce w obrębie województwa mazowieckiego, a także prawdziwa perełka pośród miejsc konferencyjnych i eventowych w Warszawie. 

Zamek Ujazdowski zachwyca swoim wyglądem oraz położeniem. Historyczna fasada została uzupełniona o nowoczesne rozwiązania architektoniczne. W tym miejscu przeszłość przeplata się ze współczesnością, pozwalając jednocześnie wejrzeć w przyszłość. Lokalizacja w samym sercu Warszawy daje gwarancję wygodnego dojazdu z różnych części miasta, a jednocześnie pełni rolę reprezentacyjną, podnosząc prestiż każdego spotkania. Zróżnicowana powierzchnia sprawia, że obiekt dopasowuje się charakteru wydarzenia. Na przestrzeni lat organizowane były tutaj koncerty, pikniki, performance, spektakle teatralne i pokazy filmowe.


Wydarzenie biznesowe może urosnąć do miana sztuki, dzięki efektownej oprawie wizualnej. Podstawą jest jednak wybór przestrzeni, która będzie nie tylko atrakcyjna, ale i funkcjonalna. Oba te elementy muszą odpowiednio się uzupełniać. Dokładnie tak jest w Zamku Ujazdowskim w Warszawie. Organizatorzy mają do wyboru kilka przestrzeni o różnej wielkość i innym klimacie.

Największy obszar zapewnia Dziedziniec, który ma aż 650 m2. Składa się z części otwartej, przestrzeni pod krużgankami oraz holu głównego. Łącznie może pomieścić 450 gości. Dużym atutem jest zadaszenie, które można tymczasowo rozłożyć w przypadku nieprzychylnej pogody. Jednocześnie Dziedziniec jest ogrzewany i wentylowany, aby zapewnić gościom pełen komfort. To doskonały wybór podczas kongresów i konferencji. Wykorzystując okrągłe stoły, dziedziniec staje się także eleganckim tłem dla bali i bankietów.


W osobnym budynku mieszczą się dwie sale konferencyjne, które świetnie nadają się podczas wydarzeń muzycznych i uroczystych gal wręczenia nagród. Sala Widowiskowa im. W. Krukowskiego należy do jednych z najlepszych powierzchni koncertowych w całej Warszawie. Dzięki wysokiej jakości sprzętowi nagłośnieniowemu i oświetleniowemu pozwala zrealizować nawet najbardziej niekonwencjonalne pomysły. Wysoki sufit pozwala wnieść do środka duże konstrukcje, stelaże i dekoracje, które spotęgują efekt „WOW” przedsięwzięcia.


W budynku zwanym Laboratorium znajduje się także Sala Kolebkowa o powierzchni 96 m2. Przeznaczona została do organizacji kameralnych spotkań, negocjacji oraz zebrań. Często wykorzystywana jest podczas przerw kawowych i lunchowych, oddzielając miejsce do pracy od miejsca do odpoczynku.

W Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski znajduje się także Sala Kinowa o świetnej akustyce. To jedyne w swoim rodzaju kino studyjne wyposażone w niezbędny sprzęt i widownię o ponad 70 miejscach siedzących. Oprócz pokazów kinowych i filmowych z powodzeniem odbywają się tutaj panele dyskusyjne, szkolenia, projekcje i prezentacje.


Równie kameralny charakter posiada Sala Edukacyjna, która może pomieścić 70 uczestników spotkań. Jej powierzchnia wynosi 103 m2, składając się z części głównej i baszty. Sala Edukacyjna posiada osobne wejście od strony Dziedzińca i drugie dodatkowe wyjście, co znacząco ułatwia przemieszczanie się gości.

Centrum Sztuki Współczesnej na Zamku Ujazdowskim to doskonałe miejsce na pikniki, festyny, zabawy team-building'owe oraz imprezy integracyjne. Duży i zadbany teren parku pozwala spędzać czas na świeżym powietrzu. Na zewnątrz można postawić specjalną scenę i leżaki, aby uzyskać bardziej swobodną atmosferę.


W gąszczu podobnych sobie wydarzeń, łatwo jest zostać pominiętym. Wiedzą o tym doskonale organizatorzy spotkań firmowych. To, co wywołuje ciekawość i zachwyt gości, zdobywa „drugie życie” w mediach społecznościowych. Warto dołożyć wszelkich starań, aby nasz event wyszedł poza ramy standardowego spotkania pracowniczego, stając się dziełem na miarę naszych czasów. 

POWRÓT
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski

Warszawa
mazowieckie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: news@mojekonferencje.pl
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij