Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
30.04.2019

Konferencja w ujęciu sztuki współczesnej- czyli spotkajmy się w Zamku Ujazdowskim!

Konferencja w ujęciu sztuki współczesnej- czyli spotkajmy się w Zamku Ujazdowskim!

Duża konkurencja na rynku firm zajmujących się organizowaniem eventów sprawia, że muszą one wprowadzać nowe i bardziej innowacyjne rozwiązania. Kluczem do sukcesu jest przyciągnięcie uwagi klienta oraz zrealizowanie wydarzenia, które zostanie zapamiętane na całe życie. Oryginalne przedsięwzięcia można zrealizować, dzięki wybraniu odpowiedniej lokalizacji. Jednym z najciekawszych propozycji jest dawna rezydencja polskich królów, czyli Zamek Ujazdowski, w którym obecnie znajduje się Centrum Sztuki Współczesnej. To wyjątkowe miejsce w obrębie województwa mazowieckiego, a także prawdziwa perełka pośród miejsc konferencyjnych i eventowych w Warszawie. 

Zamek Ujazdowski zachwyca swoim wyglądem oraz położeniem. Historyczna fasada została uzupełniona o nowoczesne rozwiązania architektoniczne. W tym miejscu przeszłość przeplata się ze współczesnością, pozwalając jednocześnie wejrzeć w przyszłość. Lokalizacja w samym sercu Warszawy daje gwarancję wygodnego dojazdu z różnych części miasta, a jednocześnie pełni rolę reprezentacyjną, podnosząc prestiż każdego spotkania. Zróżnicowana powierzchnia sprawia, że obiekt dopasowuje się charakteru wydarzenia. Na przestrzeni lat organizowane były tutaj koncerty, pikniki, performance, spektakle teatralne i pokazy filmowe.


Wydarzenie biznesowe może urosnąć do miana sztuki, dzięki efektownej oprawie wizualnej. Podstawą jest jednak wybór przestrzeni, która będzie nie tylko atrakcyjna, ale i funkcjonalna. Oba te elementy muszą odpowiednio się uzupełniać. Dokładnie tak jest w Zamku Ujazdowskim w Warszawie. Organizatorzy mają do wyboru kilka przestrzeni o różnej wielkość i innym klimacie.

Największy obszar zapewnia Dziedziniec, który ma aż 650 m2. Składa się z części otwartej, przestrzeni pod krużgankami oraz holu głównego. Łącznie może pomieścić 450 gości. Dużym atutem jest zadaszenie, które można tymczasowo rozłożyć w przypadku nieprzychylnej pogody. Jednocześnie Dziedziniec jest ogrzewany i wentylowany, aby zapewnić gościom pełen komfort. To doskonały wybór podczas kongresów i konferencji. Wykorzystując okrągłe stoły, dziedziniec staje się także eleganckim tłem dla bali i bankietów.


W osobnym budynku mieszczą się dwie sale konferencyjne, które świetnie nadają się podczas wydarzeń muzycznych i uroczystych gal wręczenia nagród. Sala Widowiskowa im. W. Krukowskiego należy do jednych z najlepszych powierzchni koncertowych w całej Warszawie. Dzięki wysokiej jakości sprzętowi nagłośnieniowemu i oświetleniowemu pozwala zrealizować nawet najbardziej niekonwencjonalne pomysły. Wysoki sufit pozwala wnieść do środka duże konstrukcje, stelaże i dekoracje, które spotęgują efekt „WOW” przedsięwzięcia.


W budynku zwanym Laboratorium znajduje się także Sala Kolebkowa o powierzchni 96 m2. Przeznaczona została do organizacji kameralnych spotkań, negocjacji oraz zebrań. Często wykorzystywana jest podczas przerw kawowych i lunchowych, oddzielając miejsce do pracy od miejsca do odpoczynku.

W Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski znajduje się także Sala Kinowa o świetnej akustyce. To jedyne w swoim rodzaju kino studyjne wyposażone w niezbędny sprzęt i widownię o ponad 70 miejscach siedzących. Oprócz pokazów kinowych i filmowych z powodzeniem odbywają się tutaj panele dyskusyjne, szkolenia, projekcje i prezentacje.


Równie kameralny charakter posiada Sala Edukacyjna, która może pomieścić 70 uczestników spotkań. Jej powierzchnia wynosi 103 m2, składając się z części głównej i baszty. Sala Edukacyjna posiada osobne wejście od strony Dziedzińca i drugie dodatkowe wyjście, co znacząco ułatwia przemieszczanie się gości.

Centrum Sztuki Współczesnej na Zamku Ujazdowskim to doskonałe miejsce na pikniki, festyny, zabawy team-building'owe oraz imprezy integracyjne. Duży i zadbany teren parku pozwala spędzać czas na świeżym powietrzu. Na zewnątrz można postawić specjalną scenę i leżaki, aby uzyskać bardziej swobodną atmosferę.


W gąszczu podobnych sobie wydarzeń, łatwo jest zostać pominiętym. Wiedzą o tym doskonale organizatorzy spotkań firmowych. To, co wywołuje ciekawość i zachwyt gości, zdobywa „drugie życie” w mediach społecznościowych. Warto dołożyć wszelkich starań, aby nasz event wyszedł poza ramy standardowego spotkania pracowniczego, stając się dziełem na miarę naszych czasów. 

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij